Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

8 Ayda Yks

invisiblestring

Trainee
Tepki
42
Arkadaşlar merhaba ben bu sene YDT de 49 net yaptım. Sadece kendimi denemek için öylesine girmiştim sınavda nasıl sorular soruluyor ona bile bakmamıştım. Şimdi modadil in setini aldım çalışacağım, sizce kalan sürede (8 ay) 70 75 bandına çıkabilir miyim? tyt de de 50 netlerdeyim ama alt yapım var fizik hariç (zaten fizik çalışmayacağım) çalışarak 80 nete çıkmayı istiyorum umarım yapabilirim.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Arkadaşlar merhaba ben bu sene YDT de 49 net yaptım. Sadece kendimi denemek için öylesine girmiştim sınavda nasıl sorular soruluyor ona bile bakmamıştım. Şimdi modadil in setini aldım çalışacağım, sizce kalan sürede (8 ay) 70 75 bandına çıkabilir miyim? tyt de de 50 netlerdeyim ama alt yapım var fizik hariç (zaten fizik çalışmayacağım) çalışarak 80 nete çıkmayı istiyorum umarım yapabilirim.
Daha iyi bile yaparsin yeter ki her gun calis (haftada bir mola vermeyi unutma)

aynoluyoo

Trainee
Tepki
181
Bence tyt için fizik de bak,fizikte her sene çıkan konular var 2-3 tane daha fazla soru işaretleyebilirsin
Onun için YDT güzel sıralama için iyi bir temel,birikim istiyor eğer varsa yapabilirsin neden olmasın
Benim arkadaşım da 2021 senesinde son 6 ay çalışıp 7k yapmıştı

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
@invisiblestring, dil bölümü konusunda pek fikrim yok ama hiç bakmadan nerdeyse 50 yaptıysan 8 ayda hayli hayli 20 net yükseltirsin diye düşünüyorum
ama @mineonere🎃 nin bölümü dildi belki o yardımcı olabilir ona yazarsan vakti varsa yardımcı olacağına eminim 💚
Başarılar 💜
Mineonere'nin turizm ile ilgili bi bölüm değil miydi? Ben öyle hatırlıyorum.
Tenebris İngiliz Dili ve edebiyatı okuyordu. Bi kullanıcı da İngiliz Dili ve edebiyatı okuyordu ama kullanıcının nickini unuttum

Taylorswift

Trainee
Tepki
4
kırmak istemem ama böyle bir konu açan biri 2 ay sonra 6 ayda yetişir mi diye başlık açar kısaca hayır

romo

Trainee
Tepki
217
Sayısalın bile konu yükü 6 ay düzenli çalışırsan. Çok rahat yetişir. Good luck👋🏻
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

kırmak istemem ama böyle bir konu açan biri 2 ay sonra 6 ayda yetişir mi diye başlık açar kısaca hayır
Bomboş yorum

minnybby💌

Trainee
Tepki
100
Ben de sene içinde 20 net yukseltmis biri olarak evet yapılır diyorum. Sınav için evet gramer cok önemli ama kelime bilmek de önemli. Her gün gramer çalışıp ustune belli bi sayı belirleyip kelime ezberlersen cook rahat yapılır. Hatta ben ikisini de doğru düzgün yapmayıp bende zaten olan bilgilerle girdim sınava. Kendine bi düzen oturtursan gramer+kelime+deneme olarak rahatlikla yaparsin.