Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Æncore

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
aespa'nın müthiş encore sahneleri... æncore serisi efendim, güncel tutmaya çalışacağım✊

aespa, black mamba ve next level için encore yapamadı hiçbir zaman😿 savage encore sahneleri onların ilk deneyimiydi ve buna rağmen çok iyi iş çıkardılar. hemen inkigayo ile başlayalım😼 inkigayoda arkadan playback değil de hidden vocalli hali çalınıyor şarkıların (sanırım)

savage music core win😋😋 burada, arkada playback var ama kızlar seslerini duyurmak için baya çabalamışlar. malum, sm sahnelerde playback yaptırdığı için tek tük fırsatları değerlendiriyorlardı 😒

savage encorelar burada bitiyor maalesef 😤

girls için de encore yok ahkasnaksnclbacsobajs ama BU VAR

ne yapalım...

TOO SPICY ENCORE

eveeeeet, gelgelelim sonunda doğru düzgün canlı sahneler görebildiğimiz, bütün my’ların içine su serpildiği eramıza... spicyyyyyyyy

mcountdown sahnesi😝

music bank 🏦

inkigayo🤭

music core😝

⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

DRAMA için win alamadığımız için encore sahnesi falan yok tamam mı? bi şeyler derdim de bayramlık ağzımı açmak istemiyorum🎭🎭🎭

yeni encorelar aldığımızda burada görüşmek üzere efendim, pozitif/negatif yorumunuz varsa esirgemeyiniz. esen kalın 👋

Konu Sahibi
canimbanabas

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
Ben buna inanmak istemiyorum ya çok mantıksız
next level'in da bir tane bile music show wini yok ama daesanglari var lkanclknlvckbkalbljbalvbad tabii o zamanlar bts abilerle kapışıyolardı.
neyse işte drama encore aespaya bir türlü nasip olmadı hepsini diger sarkilara verdiler. ama drama üç ay sonra bi tane win almıştı inkigayoda, bi o iyi oldu drama era için sanırım jlsbcljdsabvljabvljbadljbvlds

Konu Sahibi
canimbanabas

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
Yalnız bence
Drama >>>>>>>>>>>>>>> perfect night yani
ayyy perfect nighti yanlis hatirliyorum sanirim büyük cogunlugunu stray kids kazanmış😭😭😭😭 perfect nightin da kazandigini hatirliyorum hatta melon listelerinde 1 numaraydi kac gün boyunca o yüzden hic düsünmeden perfect night aldi hepsini dedim sbkjasbljbajaxlnlan
ama evet yani bence de drama >>>perfect night

Konu Sahibi
canimbanabas

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
Hayırlı bir exol olamamissin. Bts savunmak da ne??!!!
kardesim 1) o zamanlar bebeydim 2) bebe halimle o savaşın ortasinda gitgel yapiyordum hem exol hem army olarak dolayisiyla zaten ''🤨'' yapiliyodu bana 3) tek yanlisima bakiyorlardi zaten bi ayagim cukurdaydi anladin mi😭 ben bi sey yapmadim sadece dedim ki ''biraz sakin'' ve finish