Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aespanin En Sevdigim Sarkilari

minasyy

Trainee
Tepki
312
aespanin çok fazla şarkısı olmadığı için büyük ihtimalle burada paylaştığım şarkıları biliyorsunuzdur ama ben yinede baslik açmak istedim başlayım
1-im unhappy
En sevdiğim aespa şarkısı olur kendileri. Özellikle nakarat kısımları ve 2.20 den sonrası aşırı hoşuma gidiyor dinlemediyseniz kesinlikle dinlemelisiniz(winterin vokali😋
2-hold on tight
kpopta en sevdigim ingilizce şarkılardan keşke promo yapilsaydi+en sevdiğim kısım ilk nakarattan sonra gisellein kismi
3-welcome to my world
This city's so pretty when your lights on kismi için 100 kez dinlemisimdir🤩 vokallerini çok güzel gosterdikleri bir şarkı kesinlikle tavsiye r derim
4-ill make u cry
bence savage albumundeki en iyi şarkıydı ama pek fazla değer görmedi 😥 bridge kismi için kurşun atar kurşun yerim
5-iconic
Nakarati ve 2.18 den sonrası çok güzel sadece karinain kısımları pek hoşuma gitmiyor

Ü

Üye silindi 187

Hold on tight kesinlikle mv almalıydı.Şarkı tiktokta felan da tuttu.SM yine gruplarını harcıyor hiç şaşmaz umarım riize doğru düzgün bir promo alır çok yetenekli üyeleri var artık sm idolleri harcanmasın.
Savage çok iyi bir albüm ama sm promo işini asla beceremediği için albüm harcandı kimse ı'll make you cry gibi bir şaheseri bilmiyor.Allaha şükür son albümde şarkılara mv çekildi insanlar albümün kıymetini bildi.Girls albümü de harcandı bence lingo fena harcandı...
Benim fav aespa şarkılarım
1-ı'll make u cry
2-hold on tight
3-next level
4-black mamba
5-illusion
6-life is too short
8-spıcy
10-ıcu

Valin

Rookie Idol
Tepki