Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Annie Mikasa Fight?

Kim kazanırdı?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

Ilse

Im Judith
Trainee
Tepki
43
Daha önce de aot ile ilgili soru sordum biliyorum ama bu tam tartışmaya açık bir konu. Annie çok iyi dövüş teknikleri biliyor ama Mikasa da Ackerman klanı olduğu için çok aşırı güçlü. İzlemeyenler vardır diye daha fazla devam etmeyeceğim ama bu tartışmayı baya görmek istiyorum açıkçası

Konu Sahibi
Ilse

Ilse

Im Judith
Trainee
Tepki
43
ÖZ HATUNUM
Attack On Titan Girl Power GIF by iQiyi
Mappa yapımında bile havalı düşünün artık siz gerisini
Mikasa queen Eren'i bile harcadı Annie de kimmiş
İzlemeyenler görmesin şu yorumu Annie nin tekniği karşıdaki kişi güçlü olduğu zaman savunmak için kullanılan bir teknik e haliyle de Mikasa çok aşırı güçlü bu yüzden tartışma oluyor kafasını kurcalayanlara söyliyeyim

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Ilse

Ilse

Im Judith
Trainee
Tepki
43
Ühü ay tartışma bu kadar mı? 😭 Ackerman wins bu arada 💅🏻💋

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
Daha önce de aot ile ilgili soru sordum biliyorum ama bu tam tartışmaya açık bir konu. Annie çok iyi dövüş teknikleri biliyor ama Mikasa da Ackerman klanı olduğu için çok aşırı güçlü. İzlemeyenler vardır diye daha fazla devam etmeyeceğim ama bu tartışmayı baya görmek istiyorum açıkçası
Mikasa tabii ki soru bile degil
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Mikasa iyi de asıl winner levi ackerman tabii ki

Konu Sahibi
Ilse

Ilse

Im Judith
Trainee
Tepki
43
eger karsi karsiya dovus şeklinde yapcaksa annie alir gibi yine de daha ilk bolumden goruyoruz ki arminimi zorbalayan cocuklar mikasayi gordugu gibi kaciyordu annienin bildigi teknikleri direkt olarak bilseydi mikasa kazanirdi cok rahat birebir dovus disinda olanlari da cok rahat mikasa
Evet hatta bir bölümde o tekniği öğrenmek bile istiyordu Mikasa aynı anda bir kaç kişiyle dövüşebilecek kapasiteye sahip dediğin gibi Arminimin zorbaları onu görünce bile korkuyordu

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
badass GIF
Mikasa'yı seviyorum o yüzden Mikasa diyorum en havalı kadın anime karakterlerinden biri bence

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Mikasa yı hiç sevmiyorum. Ama çok güçlü o yüzden Mikasa🔥

layley

Trainee
Tepki
443
Son bölüm beni 93848383 yerimden bıçakladı. Mangasını okuduğum, sonunu bildiğim halde izlemek daha beter etti valla.

karinaa

Trainee
Tepki
237
bunu açıklamışlardı cevabı ikiside değildi.. kimse yenmemiş yani ajgdsa ama bana göre makasa .

Konu Sahibi
Ilse

Ilse

Im Judith
Trainee
Tepki
43
Mikasa tekte alır, annie dev olursa zorlanabilir ama🤧
zorlansa bile Annie güçlü ve dövüş tekniği bilen bir dev olduğu içindir yani gene alır
Offff Levi için izledim
harika bir sahneydi ya heyecan doruktaydı
Son bölüm beni 93848383 yerimden bıçakladı. Mangasını okuduğum, sonunu bildiğim halde izlemek daha beter etti valla.
mangasını okumadım ama sonu cidden... o kadar üzücüydü ki...
bunu açıklamışlardı cevabı ikiside değildi.. kimse yenmemiş yani ajgdsa ama bana göre makasa .
Hayır kimse öğrenemeyecek bunu demişlerdi
Ya ben bu animeyi izlemeyi düşünüyorum nasıl güzel bir anime mi? Konusu nedir tam olarak?
Arkadaşımın önerisiyle izledim kesinlikle gidip izlemelisin

karinaa

Trainee
Tepki
237
zorlansa bile Annie güçlü ve dövüş tekniği bilen bir dev olduğu içindir yani gene alır

harika bir sahneydi ya heyecan doruktaydı

mangasını okumadım ama sonu cidden... o kadar üzücüydü ki...

Hayır kimse öğrenemeyecek bunu demişlerdi

Arkadaşımın önerisiyle izledim kesinlikle gidip izlemelisin
yanlış biliyor olabilirim fakat ben de isayama buna cevap vermiş ikiside birbirini yenememiş en son işte ordaki hocaları ayırmış araya girip diye görmüştüm

Konu Sahibi
Ilse

Ilse

Im Judith
Trainee
Tepki
43
yanlış biliyor olabilirim fakat ben de isayama buna cevap vermiş ikiside birbirini yenememiş en son işte ordaki hocaları ayırmış araya girip diye görmüştüm
evet ben de hocaları ayırdı dediklerini ve ikisinin de birbirini yenemediklerini duymuştum ama hocalar başladığında mı ne gelmiş sanırım öyle diyorlardı