Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Asyanın En Güzel Kızları Hangi Ülkeden?

Asya'nın en güzel kızları hangi ülkeden?

• Güney Kore

• Japonya

• Çin

• Rusya

• Endonezya

• Özbekistan

• Malezya

• Tayland

• Vietnam

• Filipin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Blogta ki 'Yabancıların Korelileri White Wash Yapmakla Suçlamasının Nedeni' başlıklı konuyu okudum. Yorumlarda da tartışmışlar arkadaşlar, bir de size sorayım dedim. Asya'nın en güzel kızları hangi ülkeden size göre? (Lütfen ünlüler bazında değil genel halk bazında soruyu cevaplayın 😊)

*Objektif bakmakta zorlanacağımızı düşündüğüm için Türkiyeyi koymadım seçeneklere ksksksk

*Bütün ülkeler sığmadı bazılarını seçmek durumunda kaldım. Siz yorumlarda istediğiniz Asya ülkesini belirtebilirsiniz.

*3 oy hakkınız var.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Filipinler yazacağıma Filipin yazmışım, lütfen görmemiş gibi davranın olur mu 🤦‍♀️🤦‍♀️

Tepki
1,362
Güzellik tabiki görecelidir ama benim için net Türk kızları önde. Esmer, sarışın, buğday, beyaz tenli her tür güzel kızlara sahibiz. Yuvarlak büyük gözlü güzellerimiz de, çekik küçük gözlü güzellerimiz de mevcut. Sivri yüzlü ya da yuvarlak yüzlü fıstık gibi kızlarımız var. Bizim sıkıntı biraz boyumuz kısa, bazılarımız birazcık balık etli ama vücut hatlarımız kıvrımlı ve çok hoş. Ben Türk kızlarını cidden çok beğeniyorum.

Seçenekler arasında en aşina olduğum ülke kızları Ruslar. Allah var çok da güzeller. O yüzden onları seçiyorum.

Konu Sahibi
Lilac

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Niye ya. Vardır illaki bi fikrin

Güzellik tabiki görecelidir ama benim için net Türk kızları önde. Esmer, sarışın, buğday, beyaz tenli her tür güzel kızlara sahibiz. Yuvarlak büyük gözlü güzellerimiz de, çekik küçük gözlü güzellerimiz de mevcut. Sivri yüzlü ya da yuvarlak yüzlü fıstık gibi kızlarımız var. Bizim sıkıntı biraz boyumuz kısa, bazılarımız birazcık balık etli ama vücut hatlarımız kıvrımlı ve çok hoş. Ben Türk kızlarını cidden çok beğeniyorum.

Seçenekler arasında en aşina olduğum ülke kızları Ruslar. Allah var çok da güzeller. O yüzden onları seçiyorum.
Türkiyeyi seçeneklere koysaydım, haksız rekabet olabilirdi snsmmss Türk kızları hakkında dedillerine de katılıyorum. Her ne kadar bizim ülkenin bazı erkekleri tonla hakaret etse de

listede türkiye olmadığı için üzülerek rusyaya verdim😞
Rus kızlarına şu aralar bi gıcıklığımda yok değil hani

Tepki
1,362
Kendilerine Türk erkekleri (!) diyen bazı hadsizler çok biliyor her şeyi. Valla onları Türk erkeği olarak da görmüyorum. Etrafında belki başka ülkelerin kadınlarını beğenen erkekler vardır ama etrafımda Türk kızlarına hakaret edecek kadar berbat erkek yok çok şükür. Hepsi partnerlerine, annelerine, kız kardeşlerine sadık düzgün insanlar. Annesi, kardeşi, eşi ve kendi Türkken Türk kızlarına hakaret eden kanı bozuklar bizden değildir.

Konu Sahibi
Lilac

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Kendilerine Türk erkekleri (!) diyen bazı hadsizler çok biliyor her şeyi. Valla onları Türk erkeği olarak da görmüyorum. Etrafında belki başka ülkelerin kadınlarını beğenen erkekler vardır ama etrafımda Türk kızlarına hakaret edecek kadar berbat erkek yok çok şükür. Hepsi partnerlerine, annelerine, kız kardeşlerine sadık düzgün insanlar. Annesi, kardeşi, eşi ve kendi Türkken Türk kızlarına hakaret eden kanı bozuklar bizden değildir.
Bende gerçekte karşılaşmadım ama sosyal medya yorumların görüyoruz, hakaret etmek için fırsat kolluyorlar resmen. Neyse böyle erkekler bizden uzak olsun

Tepki
1,362
Bende gerçekte karşılaşmadım ama sosyal medya yorumların görüyoruz, hakaret etmek için fırsat kolluyorlar resmen. Neyse böyle erkekler bizden uzak olsun
Böyle tiplere ben de internet ortamında rastlıyorum ve onları pek ciddiye almıyorum açıkçası. Birçoğu daha karşı cinsle düzgün iletişim kurma aşamasına gelememiş ergenler, yaşça büyük olanları da asosyal tipler. Bir kısmı da etkileşim peşinde olan troller. Ayrıca sosyal medya tamamen nefret ve linç üzerine kurulmuş bir düzen. Orada okumuş insan düşmanları da bulursun, kadın veya erkek düşmanları da. Doktora, mühendise, öğretmene de düşmanlar, işçiye, asgari ücretliye de. Kısaca herkes kendinden olmayan herkese düşman. Halbuki eminim gerçek hayatlarında birçoğu bu kadar sivri ve nefret dolu değildir. Birazcık ortamın gazına geliyorlar.