Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ateez San Irkçı(?) Bir Şarkı Söylemiş

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ben az once twitterda gordum olayları. Olay Ateez San hint kulturunu kucumseyen bir sarki soylemis en azindan hintliler oyle soyluyor. Turkler de e zaten sizin kulturunuzde kadının yeri yok pissiniz temizlik ne bilmezsiniz diyip hint kulturu kotulemeye devam etmisler. Twitterda turk atinyleri bayagi cancellamaya calisiyorlar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben az once twitterda gordum olayları. Olay Ateez San hint kulturunu kucumseyen bir sarki soylemis en azindan hintliler oyle soyluyor. Turkler de e zaten sizin kulturunuzde kadının yeri yok pissiniz temizlik ne bilmezsiniz diyip hint kulturu kotulemeye devam etmisler. Twitterda turk atinyleri bayagi cancellamaya calisiyorlar

Alıntıları full saygi duymayacagız san ozur dilemek zorunda degil diyem turkler+ turkleri kotuleyen yabancilar

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562

Alıntıları full saygi duymayacagız san ozur dilemek zorunda degil diyem turkler+ turkleri kotuleyen yabancilar
Yani hint kulturu gerek kadınlar erkeklerin istediklerini yapmadiklarinda marketten alabildikleri asitle hayatlarini mahvetmek olsun gerek yine aynı dogrultudaki adaletsizlikler olsun pek takdir ettigim bir kultur degil de biz niye karistik ozellikle😭

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Kpopun en aptalca yanı bu. O ırk ona ırkçılık diyorsa bitmiştir. Aynı şeyi siyahilerin bazı durumları içinde yapıyorlar sürekli. Eğer siyahiler buna ırkçılık diyorsa ırkçılıktır. Japon’lar ırkçılık diyorsa ırkçılıktır. Saç mı hareket mi elbise mi söz mü ne olursa olsun o ırk hariç kimse karışamaz.

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Birini seversin takip edersin hepimizin yaptığı şey bu. Ama seni ilgilendirmeyen bi konuya böylesine dahil olup ortalığı ayağa kaldırmayı aptalca buluyorum. Türkiye'deki çoğu kpop stane özellikle de alakasız yerden vurup aşağılamaya çalışarak kavgalar eden kpop stanlere gram saygım yok bu yüzden

• Alev
Reactions: ask

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Su curry songu lutfen kaldirabilir miyiz yakinda benimkiler de ayni sebepten cancellanicaklar diye korkuyorum resmen idollerin sonunu getirsin diye sarki yapmislar ya
gidip bakayım dedim de akılda kalıcı yapmışlar baya jdoskdos

bizim millet her yerden çıkıyor, özür dilemiş işte bir süre sonra durulacak ortalık sen daha niye ateşi harlıyorsun ki