Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ayyyy Efendi Cocuk Bu Dediginiz Idoller

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
boyle oturmasini kalkmasini, nerede nasil konusmasini bilen, kadinlara saygi duyan, iyi aile cocugu aman aman allah sahibine bagislasin dediginiz idoller var mi?

benim icin eunwoo ve suho onun disinda simdilik aklima gelmedi
Eunwoo ve jay başı çekiyor daha sonra bts jin

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Ben öyle birinin varlığına inanmıyorum sndksndjsndks
dimi erkekler sonucta bznzjxbc
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Jungkook ne kadar abilerini çıldırtsa da dışarıya karşı çok kibar, saygılı, 800 kere eğilip kalkan, sürekli onu sevenlere teşekkür eden, lanet olası sasaengleri bile affedebilen muhteşem ötesi varlık.

Jin zaten grubun korumacı meleği. Bir keresinde Namu ve Tae sabahın köründe dağa çıkma cezası almıştı (Böyle diyince de teröristlermiş gibi oldu ama neyse anladınız siz clshxkjs) sonra Jin de onlardan çok önce daha kargalar bokunu yemeden kalkıp onlara yemek yapmıştı dağda yesinler diye. Hep böyle çok düşünceli öz abim 😭

Bir de Jay var, yazmışlar zaten. Evleneceğiz inş kendisiyle. Ona yürümeseniz sevinirim.

Yuta da çok beyefendidir. Daha önce Japonya'nın rahatlatma kadınları ile ilgili konusunda ülkesine sert eleştiriler yapmış biri. Kadınlara çok saygılı. İnşallah Yuta'mla da evleneceğiz😍
yuta kral yaa bayiliyorum bu cocuga

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
Jin GIF by Spotify

Aklıma direkt Kim Seok Jin geldi.🌹Rose :rose:" src="https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/6.0/png/unicode/64/1f339.png" data-shortname=":rose:" />💜

marin

Trainee
Tepki
637
GOT7 Jinyoung 💚 Bir zamanlar Ahgase idim ve şunu söyleyebilirim ki Jinyoung tam bir beyefendi. İdeal eş kavramının vücut bulmuş hali. JYPE'de beyefendi çok aslında. Young K, Junho, Taecyeon da bu kategoriden bana kalırsa 💫

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 197

Jungkook ne kadar abilerini çıldırtsa da dışarıya karşı çok kibar, saygılı, 800 kere eğilip kalkan, sürekli onu sevenlere teşekkür eden, lanet olası sasaengleri bile affedebilen muhteşem ötesi varlık.

Jin zaten grubun korumacı meleği. Bir keresinde Namu ve Tae sabahın köründe dağa çıkma cezası almıştı (Böyle diyince de teröristlermiş gibi oldu ama neyse anladınız siz clshxkjs) sonra Jin de onlardan çok önce daha kargalar bokunu yemeden kalkıp onlara yemek yapmıştı dağda yesinler diye. Hep böyle çok düşünceli öz abim 😭

Bir de Jay var, yazmışlar zaten. Evleneceğiz inş kendisiyle. Ona yürümeseniz sevinirim.

Yuta da çok beyefendidir. Daha önce Japonya'nın rahatlatma kadınları ile ilgili konusunda ülkesine sert eleştiriler yapmış biri. Kadınlara çok saygılı. İnşallah Yuta'mla da evleneceğiz😍
aşkm jkin beyefendi olduğuna emin misin lap dance olayını duyunca imaji değişti benim gözümde f boy ya da playboy olduğunu düşünüyorum

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 197

Lap dance olayı buradakilerin sözde sasaenglerden duyduğunu söyleyip ortaya attığı bir şey. Mesela ben şuraya post açsam arkadaşlar şöyle sasaeng tanıdığım var, şu idol hakkında şöyle dedi desem ve biraz da inandırıcı olsun diye birkaç detay eklesem herkes inanır. Ya da gerçekten sasaeng olduğunu bana söylemiş birinin idol hakkında dedikodusunu yazsam inanan yine olur. Yani kanıtları olmayan şeye inanmamak lazım.
Bir de gerçek olsa bile bu onun özel hayatıdır. Burada kimseye saygısızlık yok. Birçok idolün gece hayatı vardır zaten. Ama bu onları kaba veya saygısız yapmaz. Gece hayatını sevip günlük hayatındaki insanlara karşı bir idol kibar, centilmen ve saygılı olabilir.
öyle ama efendi diyince gece hayatı çok fazla olmayan tipler aklıma geliyo genelde mesela behlül de herkese karşı saygılı kibar ama ben ona efendi demezdim ve dediğim gibi f boy vibeı veriyo bana jk

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 197

Behlül yanar döner bir tipti ya 😂 o direkt umut veriyordu. Bu kastettiğim ünlülerin sadece takılma namına gece hayatları var. O yüzden umut vermeden karşılıklı takılanları o kategoriye koymuyorum şahsen. Yani Jungkook ya da başka bir kişi birini sevse ona değer verse o kişiye saygı duyarım ve beyefendi derim ama herkese mavi boncuk dağıtsa ve karşıdakine umut verse bu kişiye beyefendi demem ben de. Sana o vibe veriyorsa bir şey diyemem tabii. Sadece şurada birden ortaya atılan lap dance muhabbeti çok saçmaydı. Biri çıktı sasaeng tanıdığım var şöyle şöyle söyledi dedi herkes hemen inandı xlbwlxnskxjsjxj Sonuç olarak idollerin kamera arkası kişiliğini kimse net bilemez. Sadece kendi gözlemlerimiz doğrultusunda konuşuyoruz. Jungkook da saygılı ve kibar imaj ile ortaya çıkıyor. Hakkında konuşan insanlar ve lise arkadaşlarının bahsettikleri de hep onun kibar, saygılı, centilmen olması yönündeydi.
aslında öyle düşünmemin sebebi şu fotoğraf…tabi herkes istediğini yapmakta özgür ama biraz küçükler sanki böyle şeyler için
32F17413-E0A5-4E0E-85E1-2A0AB656CF5B.jpeg