Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Baby Monster "Stuck In The Middle " Mv Yayınlandı!

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
278
Selam yayınlanır yayınlanmaz açmak istedim konu. Yg MV teaser bile vermedi😑her neyse bence kızlar Seslerini böyle şarkılarda daha iyi gösteriyor ve ben beğendim fakat bazı yerlerde yeşil ekran çok fazla yapaydı hoşuma gitmedi.Ama hepsi melek gibi güzel olmuşlardı.Seslerini nakaratı vs. beğendim ben peki sizce?

Son düzenleme:
Konu Sahibi
lisamiro🦋

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
278
Şarkı kötü değil ama sıkıldım.Grubun ilk geridönüşüne böyle şarkı verilmez,verilmemeli.Klibi hem beğendim hem de çok ucuz buldum özellikle son 30 saniyeleri yeşil ekran çok göze batıyor.
Neyse bene 1 Nisanı beklicem
Bence 1 Nisan daki geri dönüş baya tutacak çünkü ülkeden ülkeye çoğu kişi ahyeon u bekliyor kim bilir ahyeon yok diye izlemeyen vardır bile haklısın bu arada biraz sıkıyor

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077

Merak edenlere MV

O yeşil ekran neydi öyle gözüm karardı.Kizlarin sesleri şarkıyı kurtarmış.Simdi söyleyeceğim ırkciliga girer mi emin değilim ama bence kore-japonya-cin-hong Kong-tayvan dışından idol çıkışı ilk defa saçma geldi(demek istediğim gda uluslararası grupları ben oldum olası sevmedim).Klibi izlerken cikita ve pharita gerçekten göze çarptı(olumsuz anlamda).Sanki kpop değilde gda şarkısı dinliyor gibi hissettim.Birde netizen turkey de tanıtım fotoğraflarina kanal 7 benzetmesi aklıma geldi👽. Kötü yeşil ekran, kızların güney doğu asyalı olduğunun çok belli olması ve bu benzetme birleşince ne oluyoruz dedim👽. Mesela Lisada bu yoktu evet diğer kızlardan farklıydı ama bu kadar göze batmiyordu hatta gruba renk katıyordu ama bu kızlar uyumu bozmuş bence.

comealongwthme

Trainee
Tepki
131
Bu kızların üzerinde aşırı BP baskısı var, rapleri ve vokalleri ciddi anlamda çok iyi, kızlar çok güzel mv'yi çok beğendim. Bence yorum yaparken kızların üzerindeki YG ve Bp etiketlerini çıkartmak lazım ben çok beğendim şarkıyı tarzım olmamasına rağmen çünkü cidden sesleri güzel

armie127

Trainee
Tepki
2
Artık şu zorlama nefretten vazmı geçseniz şarkı gayet güzel kızların sesi harika gayet güzel taşımışlar şarkıyı. İlla her şarkı eğlenceli olmak zorunda da değil gayet güzel bir kış şarkısı olmuş. Kılipte gayet tatlı olmuş CGİ bi tık fazla ama gene de iyi yedirilmiş neyse ben bu geri dönüşe bayıldım ve şaşırdım da yg yine batırır sanmıştım ama gayet güzel olmuş

Konu Sahibi
lisamiro🦋

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
278
Ya kızların sesleri gerçekten çok güzel ve şahsen ben beğendim ama bu grup yeni çıkış yaptı ve ellerinde bir albüm bile yok böyle bir şarkı çıkarmaları gerçekten bana çok erken gibi geldi. Klibi yer yer Lovesick Girls,Gone,On The Ground gibi şarkıların kliplerinden esinlenilmiş yerler gördüm ben (o klipler buna bin basardı bu arada 😃). Bu şarkı daha yeni çıkış yapmış ve albümü olmayan bir grup için fazla erken geldi bana hani kızlar şarkıyı taşımışlar ki gerçekten çok yetenekli kızlar bu arada kızları beğeniyorum. Neyse nisandaki comeback'i de merak ediyorum bakalım nasıl olacak.
Rami nin baloncugun içindeki anı ready for love a ve lavantalarin içindeki sahnesi on the ground a benziyordu ama kızlarla alakalı değil sonuçta aynı şirket

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,508
Klibi de şarkıyı da beğendim

Sounds Good Love It GIF by Lucas and Friends by RV AppStudios