Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Baekhyun..

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
bugün sadece hüzün var..
baekhyun aksam saatlerinde twitterda space acıp fanlarla konustu ve birkac endisesini dile getirdi

baekhyun'un yıllardır her hareketi lincleniyodu adam biraz kilo alsa hakaret ediyolar zayıflayınca cubuk gibi diyolar zamanında iliski haberi cıkınca nefes aldırmayıp saatlerce iğrenc zorbalıklar gördü adamın müzikal biletlerini satın alıp bilerek gitmediler sirketinden ayrıldı diye hain deyip yine zorbaladılar o kadar cok sey var ki simdi de ne yapsa kendini yeterli göremiyo kiloya kafayı taktı sürekli diyette ve hep calısıyo vokali altın değerinde ama yine de yetersiz görüyo kendini o kadar üzülüyorum ki bu haline 😭 bir de tiroidi var ona rağmen kendini bu sekilde zorlaması mahvediyo beni

övgüler bile gercek gelmiyo artık

ve yabancı fanlar profesyonel yardım alması gerektiğini söylüyo bence cok haklılar bu bazılarımızın güzel söz söylemesi ile gecicek bir durum değil gibi görünüyo

cok üzgünüm diyebileceğim tek sey bu umarım profesyonel bir yardım alır cünkü bu daha nereye kadar böyle gidicek hic bilmiyorum 🥲

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Bize daha iyi performans sergilemek için hep çabaladı yıllarca eğitim aldı ve tek gayesi bizim karşımıza iyi bir şeklide çıkmaktı baekhyun keşke biraz da olsa bencilik yapıp kendini düşünse yıllarca o kadar çok emek verdi ki şirkette gruba hep ödün verdi çoğu isteğinden şimdi de o kadar büyük yükün altına girdi ki yetememekten korkuyor. Destek alması şart sevdiği insanlar elbette yanında grup üyeleri zaten onun kardeşleri gibi ama profesyonel yardım şart çünkü baek kendine her konuda çok yüklenen biri 😔 onu sahnede görmeyi çok seviyorum ama orda mutlu olmasını keyif almasını istiyorum birinci amacı karşıyı mutlu etmek olmasın istiyorum. Baekhyun mutlu olursa biz anca o zaman mutlu olucaz. Keşke bu düşündüklerimi ona söyleyebilsem
gercekten cok yükleniyo kendine kilo alsa sanki sevmeyi bırakıcaz ya ağlıcam valla dünyadaki tüm güzellikleri hak ediyo koca bebeğimm 😭

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
bu kadar iyiyken kendinden şüphelenmesi... sanatçıların hiçbir zaman tatmin olmaması şehir efsanesi değil herhalde ya🥹🥹 keşke kendini bizim gözümüzden görebilse de içine biraz su serpilse😑😑😑😑😑