Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bazılarının Bp'ye Olan Yanıklığı

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
sour magazin ne zaman bp ile ilgili bir başarı haberi paylaşsa armyler alakalı alakasız yorumları dolduruyor. Cidden bunların bp ye olan yanıklığı şaka mıdır ya?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230818-155203_Instagram_copy_334x743.jpg
    Screenshot_20230818-155203_Instagram_copy_334x743.jpg
    96.2 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_20230818-155154_Instagram_copy_383x852.jpg
    Screenshot_20230818-155154_Instagram_copy_383x852.jpg
    95.8 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_20230818-155607_Gallery_copy_469x759.jpg
    Screenshot_20230818-155607_Gallery_copy_469x759.jpg
    62.5 KB · Görüntüleme: 43

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
öf şu yol açma muhabbetinden öyle sıkıldım ki belediye mi kardeşim bunlar bts kpopta ilkleri elde etmiş başarılı bir grup bu doğru ama bir noktada da herkesin kendi yolunu açtığını düşünüyorum. bp bir devrim çıkış şarkılarıyla bile ortalığı yıktılar bu kızların övüldüğü her yerde araya illa başka grupları katmak zorunda mıyız? instada bp övmek yasak resmen hemen damlıyolar böyle

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Bu yorumların tek sebebi kıskançlık. Baktığımız zaman kpop denilince akla gelen iki gruptan biri blackpink, blackpink'in bts kadar global bir grup olmasını hazmedemiyorlar. Birde hepsinin yaşı küçük olduğu için bp bts arasında çift de olduğundan konu bp olunca içlerindeki oppacı canavar ortaya çıkıyor. Twice'dan nefret etmiyorlar çünkü twice bp kadar popüler ve sansasyonel değil ayrıca bts ve twice'in isimleri çok fazla yanyana gelmiyor dolayısıyla ağlamalarını gerektiren bir durum yok. Ama tae lisa celine etkinliği olsun, jungkook jennie calvin olsun, jungkook'un coachella'da bp izlemesi olsun, tae ve jennie ilişki haberleri olsun ellerine gecseler bogacaklar kızları. Alakasız yerlere sokacak kadar (bkz jisoo rm olayı) linç aşkıyla yanıp tutusuyorlar. Kısaca hepsi bp'nin yerinde olabilmek için ağlayan olamayınca da nefret kusan ergenler şgmavdmvmdv
cv'lerini verseydin..jungkook ck JENNIE etkiliğine katıldı ve etkileşimde bulundular diye bunu bile yediremediler ŞSDKŞKFŞSDKŞ hatta etkinliğin jennie'nin koleksiyonunun etkinliği olduğunu bile inkar ettiler herr yerde kocaman jennie yazıyor olmasına rğamen. burada da anti olduğunu kendi ağzıyla itiraf eden bir arkadaş vardı sabahtan akşama kadar bp az eforla çok para kazanıyor, estetik yaptııryorlar diye ağlayıp duruyodu gerçekten sadece bp olmak istiyorlar

Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
öf şu yol açma muhabbetinden öyle sıkıldım ki belediye mi kardeşim bunlar bts kpopta ilkleri elde etmiş başarılı bir grup bu doğru ama bir noktada da herkesin kendi yolunu açtığını düşünüyorum. bp bir devrim çıkış şarkılarıyla bile ortalığı yıktılar bu kızların övüldüğü her yerde araya illa başka grupları katmak zorunda mıyız? instada bp övmek yasak resmen hemen damlıyolar böyle
evet ne yolmuş arkadaş akp nin seçim kampanyası gibi her yere bunu yazıyorlar alakalı alakasız

Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
Ben vance magazine'nin de kitlesini hiç beğenmiyorum.En alakasız, normal haberlerde bile nefret yorumları oluyor.Uzun süre önce Jennie'nin sağlığı ile ilgili bir paylaşım görmüştüm yorumlar çok acımasızca gelmişti bana.
geçen keşfetime çıktı vance magazinden bir post. jisoo geçenlerde ilk defa all eyes on me şarkısını sergilemişti konserde vance da bunu paylaşmıştı 700 yorum gelmişti hepsi jisooya hakaretlerle doluydu ne gariptirki bunların çok büyük kısmını da armydi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Adı lazım değil baş harfi hira*aos calvin clein etkinligindeki jennie için 'okulun popüler çocuğunu etkilemeye çalışırken girdiğim haller' yazmıştı 😭 abla şey dünya sizin oppanızın etrafında dönmüyor kız kendi için kurulan lansmanda kendisinin tasarladığı ürünleri sergiliyor buna bile yandılar resmen jungkook'la aynı ortamda nefes alabilmek için dünyaları verecek (nazik tabir) insanlar sırf nefret kusmak için bir tarafından (bu da nazik) element uyduruyor çok komik 😭 ilk başlarda sadece bp'nin başarısını kiskaniyorlardi şimdi bts ile aynı ortamlara girmeye baslayinca her şeylerini kıskanıyorlar şvmavmdvmvsmv
bp kadar başlarına taş düşsün aw

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Adı lazım değil baş harfi hira*aos calvin clein etkinligindeki jennie için 'okulun popüler çocuğunu etkilemeye çalışırken girdiğim haller' yazmıştı 😭 abla şey dünya sizin oppanızın etrafında dönmüyor kız kendi için kurulan lansmanda kendisinin tasarladığı ürünleri sergiliyor buna bile yandılar resmen jungkook'la aynı ortamda nefes alabilmek için dünyaları verecek (nazik tabir) insanlar sırf nefret kusmak için bir tarafından (bu da nazik) element uyduruyor çok komik 😭 ilk başlarda sadece bp'nin başarısını kiskaniyorlardi şimdi bts ile aynı ortamlara girmeye baslayinca her şeylerini kıskanıyorlar şvmavmdvmvsmv
ayyy bir de aptal aptal yorumları var bts kraliyet ailesinden bp de kötü yollara düşmüş kızlar gibi benim idolüm o kızla konuşmaz falan diyolar WTFFF ŞLDFKHGŞDFKGŞDLKFDSŞKFŞSKFSŞ idolün bizim kızla evlenecek abla. eğlence sektöründen iki grup altı üstü ve 2018 ödül törenlerini falan izleyenler bilir bts ve bp'nin arkadaş oldukları çok belliydi zaten. açık açık etkileşimler yeni yeni gelmeye başladı sadece

Tepki
1,364
Ruby varken daha sakindi ortalık, onun kapanması kötü oldu, sour yorumlarına bi süre sonra bakmaya korkar hale geldim. Jennie stanlardan ayrı başka fanalrdan ayrı hakaret yiyordu. Dizi için bende eleştirdim ama o kadar kızın namusuna kadar laf etmeye başladılar. Ben artık olaya şu fandom bu fandom diye de bakmıyorum ahklaklı ve ahlaksız insan diye bakıyorum. Sour da iki fandomda olan Bi kız vardı o kızı mahvetiller resmen. Exo haberlerinin altında Allah affetsin ama bildiğin exo orda olsa kurşun sıkıp öldürecek biri vardı admin onu asla engellemedi mesela
Çok haklısın, bu durum bir fandomda olmaktan çok daha fazlası. Bu insanlar hangi fandomda olursa olsun farketmez içlerindeki pisliği dışarı aktarırlar. Arada ben de diyorum şu fandom toksik, bu fandom bilmem ne diye ama bu bir fandoma dahil olmakla kazanılan bir şey değil. İnsan iyiyse her yerde iyidir, ahlaklıysa her yerde ahlaklıdır. Bu insanlar a fandomunda da olsa aynı toksik, B fandomunda da olsa aynı toksik. Futbol takımı tutsalar yine aynı, bir film yada oyun fanı olsalar yine aynı. Her girdiği ortamı geren ve toksik söylemleriyle huzur kaçıran tiplerin fandomu da, takımı da olmaz.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Şu diğer gruplara sallayan, toksik fanları alıp böyle tekme tokat dalasım geliyor. Bazen hayal ettikçe de rahatlıyorum. Bts baya başarılı bir grup olabilir ama Blackpink'in de başarısı göz ardı edilemez. Onlara göre tek başarılı olabilecek grup Bts, Bts ilah, Bts'ten başka başarılı grup yok, diğer gruplar hep Bts sayesinde buralara geldi. Fanlar, özellikle toksik olanları, kendi grubuyla ilgilense keşke. Kendi gruplarının haberlerine güzel yorumlar yapacaklarına diğer grupları nasıl linçleyebiliriz diye düşünüyorlar. Bir akım başlatıyorum. Bundan sonra forumda gördüğüm her toksik fan haberinin altına "Toksik fanlar kapatılsın" yazacağım. Toksik fanlar kapatılsın #1