Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Beğenin Isim Vermeden Eleştiriyim Pt4

Erudite

Fanbase Starter
Tepki
-22
Bir şey yazmayı düşünüyor musunuz okuyan dörtlü?

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
6 Sana ilk başta o kadar gıcık oldum ki... Gerçekten asiri sinirlendim ve bi ara seni engelledim forumda. Pişman mıyım? Biraz.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

7 İlk başta seni sahte biri olarak düşünmüştüm. Haraketlerin çok yapmacık geliyordu, sanki millete kendini sevdirmek için böyle davranıyormuş gibisin. Ama bu düşüncemi yıktın ve ben de özür dilerim böyle düşündüğüm için 😭

8 Geldi benim strangers to friends to enemies to friends. Bazen sacimi basimi yolmak istiyorum o derece sinirlendiriyosun beni. Ama bu senin özün, kabul ettim. Sakın değişme (ki değişmeyecegini de biliyorum) birbirimizle kavga etsek de BİZ AYRILAMAYIZ B12SİZİM BENİM

9 Sen benim gozumde bebek gibisin. Kız kardeşim olarak gördüğüm birisin gerçekten çok seviyorum seni, profil fotoğrafin kadar sirinsin yahu ajşwmdlwkfke

Senin fikirlerini okumayi seviyodum, sevdigim bi kullaniciydin iyi ki katildin bize. Ah benim sari firtinam, keske erkek zevkin de gorunusun kadar iyi olsaydi... dun aksamki dr*nk halin favorimdiNWŞDMWŞFLWÖMWÖMF

Ah benim hottiem, ah benim zeki arkadasim. Bazen IQ'nun bizim grup icin cok yuksek oldugunu dusunuyorumNWLDMWLMFÖWMF cok seviyorum seni. Benim aktif olmadigim zaman bile beni forumdaki fav kullanicin olarak secmistin bu cok hosuma gitmisti, sen de benim favlarimdandin 😍😍😍
Ben var miyim😭😭