Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Part 2: Beğenin Isim Vermeden Eleştireyim

Ü

Üye silindi 189

eveeeet bu konseptin kurucusu olarak (🤭) bu başlığı aylar önce açmıştım ama o zamanlar şu anda aramızda olan birçok kişi yoktu, yazdıklarımı pek düşünerek yazmamıştım ve yazdıklarıma beğenmeyen veya forumda değil blogda olan birçok kişiyi ekleyip beğenen bazı kişileri eklenmemiştim. şimdi dönüp bakınca yenisini yapmak istiyorum. bu sefer yazdıklarım hakkında daha fazla düşünme planım var ayrıca geçen sefer pek tanımıyorum diye yazmadığım kişileri eklemek istiyorum şimdi. bir de birçok kişi hakkındaki fikirlerim de değişti zaten o yüzden part 2 başlasın 🔥🔥🔥

yarın öğlen 2 ya da 3 gibi başlarım diye tahmin ediyorum o zamana kadar öptüm 😘😘😘

Moderatörün son düzenlenenleri:

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
eveeeet bu konseptin kurucusu olarak (🤭) bu başlığı aylar önce açmıştım ama o zamanlar şu anda aramızda olan birçok kişi yoktu, yazdıklarımı pek düşünerek yazmamıştım ve yazdıklarıma beğenmeyen veya forumda değil blogda olan birçok kişiyi ekleyip beğenen bazı kişileri eklenmemiştim. şimdi dönüp bakınca yenisini yapmak istiyorum. bu sefer yazdıklarım hakkında daha fazla düşünme planım var ayrıca geçen sefer pek tanımıyorum diye yazmadığım kişileri eklemek istiyorum şimdi. bir de birçok kişi hakkındaki fikirlerim de değişti zaten o yüzden part 2 başlasın 🔥🔥🔥

yarın öğlen 2 ya da 3 gibi başlarım diye tahmin ediyorum o zamana kadar öptüm 😘😘😘
Hayatimda ilk defa boyle bir seyi begendim normalde hep gormezden gelirim boyle seyleri
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

kurucu contenter kumandan augustinenden slay dersleri... rezimi aldim🫡
Her defasinda beni gulmekten yarmayi nasil basariyorsun

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

1) hiçbir zaman öyle inanılmaz yakın olmadık ama netizen forum denilince aklıma gelen isimlerden bi oldun hep sen. eskiden az da olsa yine forumda karşılaşıp muhabbet ediyorduk ama artık seni pek görmüyorum. benim de pek aktif olmamamdsj ötürü de olabilir bu. çok tatlı, çok nazik bir hava veriyorsun, ilkbahar gibi hissettiriyorsun bana. neden bilmiyorum ama seninle bi romcom gecesi yapsak inanılmaz eğlenirmişiz gibi düşünüyorum. umarım daha yakın olduğumuz günler olur çünkü seninle konuşmanın beni çok eğlendireceği gibi bir his var içimde.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

2) boss baby 🔥🔥🔥 benim için sen tam bir female icon'sın. seni kafamda hep kendi ayakları üzerinde duran güçlü kadın olarak hayal ediyorum. bunun dışında inanılmaz tatlı ve yardımsever birisin. ihtiyacı olan herkesin yardımına koşarsın gibi geliyor. bkr de inanılmaz sorumluluk bilinci olan birisin tabii. yaptığın her şeyle örnek alınacak birisin. sen tes kelimeyle harikasın .

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

3) inanılmaz bir etkileşimimiz olmadı pek ama ben seni oldukça kada dengi buluyorum. oturup bir şey hakkında tartışsak ikimiz de bu tartışmadan oldukça zevk alışmışız gibi hissediyorum çünkü aynı zamanda çok aklı başında ve ne demesini bilen biri gibi duruyorsun. ayrıca oldukça komiskin bence. daha samimi olduğumuz günlerin umuduyla o zaman.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

4) forumun kafa dengi userlarından biri. sen beni inanılmaz güldürürsün gibi hissediyorum bence seninle kafalarımız oldukça uyuşur. onun dışında çok sakin bi hava da alıyorum senden ki bu oldukça huzur verici. pek yakın değiliz gibi umarım bu yakında değişir ve daha yakın oluruz 🩷🩷