Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Beklentinizin Altında Kalan K-Dramalar

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Çok övüldüğü veya her yerde karşınıza çıktığı için büyük bi beklentiyle başlayıp sizi hayal kırıklığına uğratan diziler neler?
Ben başlıyorum,
Tale of the nine tailed( abartıldığı kadar iyi değil çiftin aşkı size bı türlü geçmiyor sorun hangi başrolde onu da anlamadım)
Dr. Cha (aslında hikaye hem ilham verici hem de üzücü ama reyting rekorları kıracak kadar harika mı emin değilim )
My strange hero( başta güzeldi ama sonra sıkıcılaştı gibi geldi bana )
You are my destiny ( herkes çok övüyordu ama hikaye o kadarda alışılmışın dışında değildi Daniel kardeşini bulsun diye izledim)
Alchemy of souls 2. Sezon (2. Sezonu daha çok sevenler kusura bakmasın ama ben o ikiliyi hiç yakıştıramıyorum )
Sizin için hangi diziler hayal kırıklığı oldu?

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
Goblin çok duydum güzel sandım anca 4. Bölüme kadar izledim çok sıkıcıydı.(konu güzel ama uzayacak dedim bıraktım)
Kim bok joo da anca 6. Bölüme kadar izledim. Bunun da Konusu güzel gibiydi ama sarmadı
Bu ikisi aşırı önerildi ama öyle pek bir şeyleri yoktu.

Konu Sahibi
Arven

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Love Alarmın ikincisi sezonu hiç istediğim gibi olmadı hani gene 1. Sezon iyiydi ama 2. Sezon saçmaladılar bence gene üzüldüm bak😰😭😭
Ay ben o ikinci erkeğe çok üzüldüm çok kalp kırıcıydı kısa kısa editlerden izledim o çocukla olmadığını anlayınca izlememeye karar verdim

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Arven

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Suspicious partner "bana göre" jcw oynadığı dizilerin ilk bölümler o kadar akıcı güzel geliyor ki sonra devamı gelsin istiyorum bu dizide de ortalarına doğru o kadar sıkıldım ki diziyi 3-4 bölüm kala yarım bıraktım
Suscipious partner adamı bı türlü yakalayamadıkları bı de aşkları biraz karmaşık olduğu için öyleydi bence yoksa ben sevmiştim diziyi

Lunaly

Trainee
Tepki
133
The Heirs herkes çok övmüştü ama acayip sıkıcıydı sarmadı beni

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Evet yanlış hatırlamıyorsam ikinci sezon onunla oldu birinci erkek varkene 😔😔😭😰
Aslında kore dizilerini izlemeden öncesinde asianwikide dizi bilgilerine bakarsanız genelde kimin kaçıncı erkek olduğunu orada görebilirsiniz. Meşela ben love alarm'a başlarken jung ga ram'ın başrol erkek olduğunu biliyordum. Hatta ilk sezonu izlerken song kang ile olmasına şaşırmıştım. Ama sevmiştim de. 2 sezonu beklerken hevesim kaçtığı için 2.sezonu izlemedim ama sonunu biliyorum. Aslında asıl olması gereken başrol erkek ile oldu kız.