Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Blackpink Comeback Haberiyle Ilgili

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
YG, zaman çizelgesi belirtmeden BLACKPINK'in geri dönüşüne ilişkin planlarını açıkladı. Endüstri, geri dönüşlerinin 2025-2026'da olacağını öngörüyor.

“YG sözcüsü kısaca ajansın grup faaliyetlerini “planladığını” söyledi ancak bir zaman çizelgesi belirtmedi... Sektör en geç 2025-2026'yı sabırsızlıkla bekliyor ancak bu mevcut YG için yararlı bir haber olmaz."

2024 yılında tamamıyla solo aktivitelere odaklanacaklar gibi görünüyor. Bana göre bu sene en az bir grup albümü çıkarmalılardı. Bu hem solo olarak hem de fanlar açısından daha iyi olacaktı.. 2025'te geri dönüş yapar hemen sonrasında da Dünya turu verirler diye düşünüyorum.

20240327_160552.jpg

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
YG, zaman çizelgesi belirtmeden BLACKPINK'in geri dönüşüne ilişkin planlarını açıkladı. Endüstri, geri dönüşlerinin 2025-2026'da olacağını öngörüyor.

“YG sözcüsü kısaca ajansın grup faaliyetlerini “planladığını” söyledi ancak bir zaman çizelgesi belirtmedi... Sektör en geç 2025-2026'yı sabırsızlıkla bekliyor ancak bu mevcut YG için yararlı bir haber olmaz."

2024 yılında tamamıyla solo aktivitelere odaklanacaklar gibi görünüyor. Bana göre bu sene en az bir grup albümü çıkarmalılardı. Bu hem solo olarak hem de fanlar açısından daha iyi olacaktı.. 2025'te geri dönüş yapar hemen sonrasında da Dünya turu verirler diye düşünüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 27635
Bu belirsizlik fanları en çok sıkan konu bence. Hani net bir tarih verilse en azından o tarihi bekleriz ama işte belirsizlik olunca insanın canı sıkılıyor.

Gidiyorum

Trainee
Tepki
21
Jennie solo albümünü bir yayınlansın sonra. Blackpink cb sonra da gelebilir. Tw deki blackpink hesapları da cb istiyoruz diyor da ta jennie albüm yapıcam dediği zaman başladılar cb demeye

Gidiyorum

Trainee
Tepki
21
Jennie solo albümünü bir yayınlansın sonra. Blackpink cb sonra da gelebilir. Tw deki blackpink hesapları da cb istiyoruz diyor da ta jennie albüm yapıcam dediği zaman başladılar cb demeye
Bu arada bu deme sebebim çoğu bp fan hesaplarının jennie albümü geldiğinde blackpink comeback için hazırlanıyoruz şu an onunla ilgileniyoruz diyip jenniele ilgilenmeyeceğine adım kadar eminim. Yani mesela jennie katıldığı şovlar da neden tagları paylaşıp destek çıkmadınız dendiğinde her seferinde saatlerimiz uygun değildi bahanesi geliyor. Bu arada diğer 3 üyenin tagları paylaşılmıştı. Mesela şu boykot ürünü meselesi de var. Jensetter blink sayfalarına jennie hakkında yanlış şeyler dolaşıyor doğrusu bu diye düzeltme yaptığında engellemişler. O yüzden şu an bp cb haberi gelsin istemiyorum yoksa yine bahaneler hazır olacak

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Bu arada bu deme sebebim çoğu bp fan hesaplarının jennie albümü geldiğinde blackpink comeback için hazırlanıyoruz şu an onunla ilgileniyoruz diyip jenniele ilgilenmeyeceğine adım kadar eminim. Yani mesela jennie katıldığı şovlar da neden tagları paylaşıp destek çıkmadınız dendiğinde her seferinde saatlerimiz uygun değildi bahanesi geliyor. Bu arada diğer 3 üyenin tagları paylaşılmıştı. Mesela şu boykot ürünü meselesi de var. Jensetter blink sayfalarına jennie hakkında yanlış şeyler dolaşıyor doğrusu bu diye düzeltme yaptığında engellemişler. O yüzden şu an bp cb haberi gelsin istemiyorum yoksa yine bahaneler hazır olacak
Diğer kızlar da sololarına hazırlanıyor...

Gidiyorum

Trainee
Tepki
21
Diğer kızlar da sololarına hazırlanıyor...
Hep aynı şeyi yapıyorsunuz. Ben jennie ve blink hesaplarının yaptıklarından bahsetmiştim, ilk defa albüm çıkaracak diyorum siz hala diğer kızlar da hazırlanıyor diyorsunuz. Çünkü blink jennie ve diğerlerine aynı muameleyi yapıyor zaten değil mi? Kızın albümü gerçekten hiçbiriniz umrunda değil

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Hep aynı şeyi yapıyorsunuz. Ben jennie ve blink hesaplarının yaptıklarından bahsetmiştim, ilk defa albüm çıkaracak diyorum siz hala diğer kızlar da hazırlanıyor diyorsunuz. Çünkü blink jennie ve diğerlerine aynı muameleyi yapıyor zaten değil mi? Kızın albümü gerçekten hiçbiriniz umrunda değil
Sen iyi misin? Burada grup aktivitelerinin gecikeceğinin imasını yapıyorum sen gelmişsin bana Jennie ve diğerleri diyorsun? Ki dediğin gibi olsa dahi diğer kızlar hakkında konuşmamız neden bu kadar batıyor? Blink'iz biz tabii ki hepsini aynı kefeye koyup konuşacağız. Hangisi önce gelirse ona destek olacağız burada da sana soracak değiliz. Blackpink ve Blink'leri çekiştirmek için an kolluyorsun belli fakat saçma sapan imalar yapıp üste çıkmaya çalışma. Blackpink 4 üyeden oluşuyor hepsi idolümüz ve hepsi şirketten solo olarak ayrılmış kimin önce solo cb yapacağı belli değil biz de hepsine destek olacağız. Blinklerde bahsettiğin hiçbir şeyi yapmadı saçma sapan kafanda kurup burada bir Blink'in konusuna da fandomumdan bahsedemezsin. J stansen Jennie odaklı ilerle başkasının ne yaptığı ve Blackpink'in diğer üyeleri seni zerre alakadar etmez.

Gidiyorum

Trainee
Tepki
21
Sen iyi misin? Burada grup aktivitelerinin gecikeceğinin imasını yapıyorum sen gelmişsin bana Jennie ve diğerleri diyorsun? Ki dediğin gibi olsa dahi diğer kızlar hakkında konuşmamız neden bu kadar batıyor? Blink'iz biz tabii ki hepsini aynı kefeye koyup konuşacağız. Hangisi önce gelirse ona destek olacağız burada da sana soracak değiliz. Blackpink ve Blink'leri çekiştirmek için an kolluyorsun belli fakat saçma sapan imalar yapıp üste çıkmaya çalışma. Blackpink 4 üyeden oluşuyor hepsi idolümüz ve hepsi şirketten solo olarak ayrılmış kimin önce solo cb yapacağı belli değil biz de hepsine destek olacağız. Blinklerde bahsettiğin hiçbir şeyi yapmadı saçma sapan kafanda kurup burada bir Blink'in konusuna da fandomumdan bahsedemezsin. J stansen Jennie odaklı ilerle başkasının ne yaptığı ve Blackpink'in diğer üyeleri seni zerre alakadar etmez.
Anlama sorunun var belli. Yukarıda sana bp hesaplarının yaptıklarından, cb gelirse yine aynı haltı edeceklerinden bahsediyorum. Blink yine aynı tas aynı hamam. İşinize gelince hepsini aynı kefeye koyarsınız kesin öyledir.

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Yukarıda sana bp hesaplarının yaptıklarından, cb gelirse yine aynı haltı edeceklerinden bahsediyorum
Blackpink hesapları ne yapmış kısaca anlatsana bir? J stan hesaplarında yata yata beynin sulanmış anlıyorum ama yok ben açıkça Blinklerin her üyeye eşit davrandığını görüyorum. Tüm solo stan kesimlerine sorsak hepsi senin dediğini diyor. Emin ol biz de sizi memnun etmek için uğraşmıyoruz. Size göre de ilerlemiyoruz her üyeye eşit davranıyoruz ister kabullen ister kabullenme çokta umurumda .d

Gidiyorum

Trainee
Tepki
21
Blackpink hesapları ne yapmış kısaca anlatsana bir? J stan hesaplarında yata yata beynin sulanmış anlıyorum ama yok ben açıkça Blinklerin her üyeye eşit davrandığını görüyorum. Tüm solo stan kesimlerine sorsak hepsi senin dediğini diyor. Emin ol biz de sizi memnun etmek için uğraşmıyoruz. Size göre de ilerlemiyoruz her üyeye eşit davranıyoruz ister kabullen ister kabullenme çokta umurumda .d
Okuduğunu anlamama konusunda ciddi sıkıntıların yukarıda anlattım. Ya anlamak istemiyorsun ya da görmezden geliyorsun. Ya adamlar kızın en basit showunda bile saatimiz uygun değil bahane kesiyor. Jennie'nin linç yediği dönem lütfen jennie hakkındaki yanlış anlaşılmayı düzeltin doğrusu bu dediklerinde engelleniyorlar. Sizin beyniniz sulanmış asıl ki tüm bunlara rağmen blink herkese eşit diyebiliyorsunuz hayret doğrusu. Birisi size bunları anlattığında da stanlık diyip yine kendi yolunuza devam ediyorsunuz ve adınıza blink diyorsunuz. Bizim en azından kimi neyi desteklediğimiz belli

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Ya adamlar kızın en basit showunda bile saatimiz uygun değil bahane
Bende sana bana kanıt sunmanı istedim sense palavra sıkıp duruyorsun .d şuna desene sizi anti ilan etmek işimize geliyor ki diğer üyelerle ilgilenmeyin full bize yoğunlaşın. Diyorum ya j l js rs stan hangisine sorsan yazdıklarını kendi idolü için savunur YERSENNN
Sizin beyniniz sulanmış
Cidden hakaret etmek istemiyorum ama oraya yönlendiriyorsun tahtan mı eksik? Hani öyleyse söyle de yanıt veriyim bir daha. Neden sevmediğimiz kişiye stan olalım iyi misin sen? Ben sana j stan değilsin öyle davranıyorsun mu diyim? Şahsen ben sevmediğim insanı seviyor gibi yapmam ki neden yapıyım vakit ayırıyım? Saçma sapan konuşmayı bırak ve evet tüm kızları eşit derece bekliyorum hiçbiri birbirinin önünde değil kabullenme bana ne?

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
bence jennie albumunu yayinladiktan sonra grup olarak mini albumle cb yapmalilardi
Bu kısma tamamıyla katılıyorum keşke şubat mart arası JNK1 gelseydi sonra bir mini albüm üstüne de diğer kızlar gelseydi. Hepsi bir anda solo gelmeye hazırlanınca insan ister istemez grup aktivitesi istiyor