Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bts Biasına Göre Hakkındaki Düşüncelerim

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
JK ile ilgili yazıyı yeni okudum
Ağustos naptınnn 😭😭
Benimle hiç ilgisi yok sjsjsjsjsj
Idollerle ilgili Wattpad de okuduğum tek şey Exo komik anlarının vs anlatıldığı bı kitaptı 4 yıl önce falandı o da sjsjsjsjsj

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

JK ile ilgili yazıyı yeni okudum
Ağustos naptınnn 😭😭
Benimle hiç ilgisi yok sjsjsjsjsj
Idollerle ilgili Wattpad de okuduğum tek şey Exo komik anlarının vs anlatıldığı bı kitaptı 4 yıl önce falandı o da sjsjsjsjsj
yaaa orada en son yazmisin still with you, euphoria ya da 3d seven stan olamana gore ikiye ayriliyorsun diye sonra isenip aciklamamisim vxnzbxnx iste sen still with you, euphoria babygirl ask kiz kismina giriyorsun vxjxbnxbx (bi arada usenmeyeyim de duzelteyim orayi)

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
yaaa orada en son yazmisin still with you, euphoria ya da 3d seven stan olamana gore ikiye ayriliyorsun diye sonra isenip aciklamamisim vxnzbxnx iste sen still with you, euphoria babygirl ask kiz kismina giriyorsun vxjxbnxbx (bi arada usenmeyeyim de duzelteyim orayi)
Ben en still with you ve Seven seviyorum ama olsun still with you kızı olurum sjsjsjsjsj

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 434

jhope sakasiz ben jk tutmadi ama

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Jungkook stanlar ile kötü bir geçmişin mi var 😂 sanki daha neler dermissin de kendini tutmuşsun gibi 😂 bu arada yoongi biaslılar zorba değil biraz daha dışa soğuk içi pamuk onların 😍
ya hayir 😭😭😭 orada still with you ve euphoria stanler cok tatli asko babyhirl kizlar, 3d ve seven stanler digerleri diye aciklama falan yapacaktim ama sonra yazmaya usendim bxnxbxnbxnxbx cok yanlis anlasildim keske duzgun yazsaydim simdi kalkip duzeltiyorum 😭😭

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

evet guys jk kismini usenmedim duzelttim bakabilirsiniz