Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bts Grubunun Yeni Şarkısı Gündem Oldu

Ü

Üye silindi 192

Bts'in yeni şarkısı olan "Take Two" kırdığı rekorlar ile lokaller ve fanlar arasında gündem olup Twitter gündemine yerleşti!

20230610_225239.jpg

Hem kendi rekorlarını hem de kpopun rekorlarını kıran grup Twitter gibi yerlerde "Thisisbts" "Btspavedtheway" "10yearswithbts" gibi etiketler ile gündem oldu ve şarkının sözleri kullanıcılar tarafından beğenildi. Ayrıca Bts şu anda 16 şarkı ile Melon'da en çok şarkı bulunduran şarkıcı oldu! 92 ülkenin ITunes'ında zirveye yerleşen grup 9,5 milyon filtresiz dinlenim ile Butter (11 milyon) ve Dynamite (10 milyon) sonra ilk günden en çok dinlenen asyalı şarkıcı şarkısı oldu, Twitter'da fanlar Bts müziğine ne kadar aç olduklarını göstererek fandom olarak da Trendlere ayrıca girdiler. Bts'i başarıları sebebiyle tebrik ederim ve devamını dilerim, arkadaşım dm'den atınca ve kimse hakkında yazmayınca bari ben yazayım dedim her ne kadar sitedeki ilk yorumumdan ötürü 'Bts antisi" damgası yesem de 🥲

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

BTS'in fanlarına yıl dönümü kutlaması için hediye ettiği şarkıydı sadece. Ot7 müziğine hasret olduğumuzdan yanlışlıkla baya rekor kırılmış dlwjcksjdj 2025'te neler olacak düşünemiyorum. Ama Take Two çok güzel şarkı yaa 😍
Şarkının sözlerini çok sevdim ve dediğin konu hakkında bir espri yapmışlardı "artık 77 milyon ile debutlarız 2025 yılında diye" hahahaha ama cidden doğruluk payı var da gibi 😉 Ayrıca müzik videosuz ani bir şarkının bu seviyede başarısı çok başarılı ve güzel 👌🏻