Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Bts Tarikat Iftirası.durun Artık!

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
700
Birkaç gün önce deccal Min Heejin toplantısında kamera önünde kendi avukatlarını bile zor durumda bıraktı.All kpop diye bir haber sitesi de var.Yalan yanlış haberler yaymasıyla bilinir.
Screenshot_20240429-223218_YouTube.jpg

Bu hesap Min Heejin skandalı çıktığından beri onun tarafında olduğunu paylaşımlarıyla belli ediyor.Bu yüzden Min Heejin'le bağlantısı olduğu düşünülüyor.İşte bu hesabın kullanıcı habercilerinden birisi bir gönderi atmış.Gönderide HYBE'nin Dahn world kuruluşuna destekçi olduğunu söylemiş.Bilmeyenler için Dahn world Kore'de en çok tartışılan yoga kurumu ve kendisi tarikatçı olmakta suçlu.Her neyse...konu buraya kadar sorun değildi zaten bizene Hybe'nin meraklarından.Hep olduğu gibi burada da bizim Bangtan'ı prim aleti olarak kullanmışlar.Guya BTS üyeleri de bu tarikata destekçiymiş de bu üniversiteye gitmişler.Zaten BTS'in adı bir tek burada kullanılmış.Lütfen kendinize gelin! BTS dışında kullanılacak o kadar ünlü isim var ki! Saysan bitmez.Evet,çoğu idol oraya gitti.Artık BTS'in adını prim için kullanmayı kesin.Hybe da bunu reddetmiş zaten ve attığı bir gönderide buna hukuk işlemleri başlattığını ve bu sefer eski avukatlarla çalışmayacağını belirtmiş.Böylesi daha iyi.Yani bu hiçbir Hybe çalışanının bu konuya müdahale edemeyeceği anlamına geliyor.

Lemon

Trainee
Tepki
11
Birbirine destek veren bir organizasyon tamamdır olur
Herkesin birbirine büyü yaptığı şeytani tarikat 😈😈😈
Olmaz
her yıl böyle gizemli iddialar atılıyor uzun süredir yoklardı hoşgelmişler
Ben de eğleniyorum okurken falan da saçma sapan işler
Yok biri büyü atmış yok öbürü expecto patronumla savunma yapmış yok öbürü muska hazırlatmış işte en son mhj çıkıp şamana gitmiş şaman büyücü yengemiz çıkmış falan da filan

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
700
Birbirine destek veren bir organizasyon tamamdır olur
Herkesin birbirine büyü yaptığı şeytani tarikat 😈😈😈
Olmaz
her yıl böyle gizemli iddialar atılıyor uzun süredir yoklardı hoşgelmişler
Ben de eğleniyorum okurken falan da saçma sapan işler
Yok biri büyü atmış yok öbürü expecto patronumla savunma yapmış yok öbürü muska hazırlatmış işte en son mhj çıkıp şamana gitmiş şaman büyücü yengemiz çıkmış falan da filan
Ben de eğleniyorum ama sonuçta bu kadar da saçma şeyler yapmaları ne biliyim yani...