Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bu Aralar Pek Sakin Gibi Buralar

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Gel tabii kii😻
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yine iyi oynarsan rozet kalır 🏃🏃
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Mafya olup onu öldürmeyi planlıyordum oysa
Ben oynayacagim zaman yapmiyorsun ya ben yarin arkadaslarimla anime gecesi yapacaktim yurtta

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Gençler bu aralar pek sakin burası sanki. Kuzuların sessizliği misali 😂

Kaosa bağımlı olmuşuz 🙄😂
Ben uyumaya gideyim öyle kaos olur. Yokluğumu fırsat bilip forumu savaş alanına çeviriyonuz bir gecede. Gariban ben de o sayfalarca kaosu şarjım bitene kadar okuyorum.

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
@Uranyum aslında @Vankedisi🐈 , Van kedisi aslında netizen admin, @Bloom🔥 aslında gerçekten Winx bloom, @Tubisss biss mafya babasının tek ve gizli tutlan çocuğu. @peterpan burada yaşı küçükleri seçip fikirlerini değiştiriyor gece de çocuk götürüyor uzak ülkelere. @Tenebris bir hacker ve hepimizi izliyor. @Betülliçe✨ aslında gizli kpop şirketinin Türk stajyeri, @CumberLay🔥 Clup işletiyor çünkü gönlü geniş, @Haney 🍯 bal satıcısı Ekrem bey 5 kavanoz bal satmak için pusuda bekliyor. @Beria gizli bir kimyager bizlerden uygun denek bulmaya çalışıyor. @nevermindponi bir kitap bizde karakterleriyiz @Kaudupul da kitabın yazarı....
Bunun gizli olması gerekiyordu 😱 şirketten kovulacam😭😭😭

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
@Uranyum aslında @Vankedisi🐈 , Van kedisi aslında netizen admin, @Bloom🔥 aslında gerçekten Winx bloom, @Tubisss biss mafya babasının tek ve gizli tutlan çocuğu. @peterpan burada yaşı küçükleri seçip fikirlerini değiştiriyor gece de çocuk götürüyor uzak ülkelere. @Tenebris bir hacker ve hepimizi izliyor. @Betülliçe✨ aslında gizli kpop şirketinin Türk stajyeri, @CumberLay🔥 Clup işletiyor çünkü gönlü geniş, @Haney 🍯 bal satıcısı Ekrem bey 5 kavanoz bal satmak için pusuda bekliyor. @Beria gizli bir kimyager bizlerden uygun denek bulmaya çalışıyor. @nevermindponi bir kitap bizde karakterleriyiz @Kaudupul da kitabın yazarı....
Arkadaşlar balımdan alın lütfen, çok ucuz, çok kaliteli ve çok lezzetlidir. Bunda kesinlikle bir zorlama yoktur 🤗🔪

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
@@Uranyum aslında @@Vankedisi🐈 , Van kedisi aslında netizen admin, @@Bloom🔥 aslında gerçekten Winx bloom, @@Tubisss biss mafya babasının tek ve gizli tutlan çocuğu. @@peterpan burada yaşı küçükleri seçip fikirlerini değiştiriyor gece de çocuk götürüyor uzak ülkelere. @@Tenebris bir hacker ve hepimizi izliyor. @@Betülliçe✨ aslında gizli kpop şirketinin Türk stajyeri, @@CumberLay🔥 Clup işletiyor çünkü gönlü geniş, @@Haney 🍯 bal satıcısı Ekrem bey 5 kavanoz bal satmak için pusuda bekliyor. @@Beria gizli bir kimyager bizlerden uygun denek bulmaya çalışıyor. @@nevermindponi bir kitap bizde karakterleriyiz @@Kaudupul da kitabın yazarı....

@@bbequitedontcry ve @@🐼×͜×🐼 luciferin çocukları aramızda gezinip bizleri günaha sürüklüyorlar. @@leavemealoneplss aslında balık tutan emekli bir amca ve yalnızlığını burada gideriyor. @@Prenses Ciklet uzaylı biri kendini saklamak için bilerek bu ismi seçti bu sayede kimse ondan şüphelenmiyecek..
Buranın manyak fikirlisi benim bir kere 😡😡😡😡bir ara forum aslında simülasyon diye başlık açıyordum KSKSLDKFLFKFKFKFKKF