Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle Bu Bölümü Kesin İzlemelisin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Nasıl bir başlık bulacağım düşünüp durdum ama hepsi çok uzun olunca bunda karar kıldım jfhdfh

Size sorsam ki gruplarınızın varyete şovlarındaki en eğlenceli bölümü hangisi/hangileriydi ?
Hangi bölümler için bu bölümü kesinlikle izlemelisin aşırı komikti dersiniz ?

Kendi özel şovları ya da herhangi bir varyeteye çıktıkları bölüm olabilir 🌼
ek olarak 'Funny moments' videosu da ekleyebilirsiniz . (Aslında aklımda bu yoktu ama içimden geldi, gülmeye ihtiyacımız var ldfjf )

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
run bts in bi bölümü var sayısı aklımda değil yüzlerde bi şeydi ama oturdukları yerden yüzlerine su fışkırtıyolardı o bölüm çok komikti bi de hatırlayabilsem😞
Ayy biliyorum izledim o bölümü djsd Run bts'in çoğu komik bölümünü izlemişimdir sanırım

layley

Trainee
Tepki
446
Exo showtime zamanları - 2013 senesinde falan yayınlanmıştı sanırım- kahkahalarla güldüğümü hatırlıyorum.

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Exo showtime zamanları - 2013 senesinde falan yayınlanmıştı sanırım- kahkahalarla güldüğümü hatırlıyorum.
Ayy o zamanlar ben de izlemiştim Showtime'ı arkadaşım sayesinde hatırlıyorum baya eğlenceliydi

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
682
Run BTS flying yoga bölümlerini çok sevmiştim :*

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
İngilizce anlar mısın bari ingilizce funny moment atayım jfjfjf
Şu an aşırı taktım cidden ne atsalar izlemişsin🤐
At at izlerim 😂 Son 2 yıldır ramazan favorilerim Bts sovları izlemek o yüzden hakimim az çok djjfh