Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bu Resme Bakınca, Sm Harika

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Looking-at-this-picture-SM-is-amazing.jpeg

TVXQ
Super Junior
SNSD
SHINee
EXO
NCT
ve Aespa

BoA Japonya'da bir hallyu dalgası yarattıktan sonra ve 1. nesil K-pop'un denizaşırı genişlemesinden sonra, 2. ve 4. nesil SM sanatçıları Tokyo Dome'da performans sergiledi

[+405, -100]

1. [+190, -16] Herkes SM'den nefret ediyor ama SM'in 1. ve 4. nesiller arasında sürekli olarak popüler K-pop grupları yaratan harika bir şirket olduğu açık..

2. [+105, -13] NCT 127 ve Aespa'nın da olması harika

3. [+91, -12] Çılgın..... SM idolleri harika

4. [+79, -5] Red Velvet olmaması üzücü

5. [+62, -84] Artık Aespa'nın 4. nesil kız grupları arasında en iyisi olduğunu kabul etmelisiniz

6. [+56, -4] Dürüst olmak gerekirse, sadece SM 1. nesilden 4. nesile kadar performansını korudu…

7. [+20, -24] Ama ABD'de başarılı olamamaları garip

Kaynak: Pannkpop

Red Velvet'i Japonya'da fandomu olmasına rağmen onları Tokyo Dome'ye göndermeyen SM yanmasın da kim yansın

F(x)'in de olmaması ayrı bir vaka 😶😶🤐🤐

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Moderatörün son düzenlenenleri:
Ü

Üye silindi 187

Revelin hala tokyo dome da konser vermemesi şaka mı küçük gruplar bike gitti revel gitmedi
Ben eminim ya bence revel sm'in karanlık sırlarını biliyor bu kadar göz ardı edilir mi grup.Joy'un konserlere birden ara vermesi ve hasta olduğu söylenmesi de tuhaftı,wendy'nin başına gelen kazanın yönetilme şekli de tuhaftı bir tane bile dava açmadı ne wendy ne de şirket.Ben revelin sm yöneticileri ile arasının kötü olduğunu düşünüyorum aynı şeyi exo için de düşünmeye başladım.Chanyeol ve sehun smle zıtlaştıktan sonra her şey exo için daha da kötüye gitti.SC'ı suçlamıyorum burada ama bence sm yönetimi gaddar biraz.