Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bu Şarkıyı X Grubu Çıkartsaydı Asla Garipsemezdim Dediğiniz Şarkılar

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
ILLIT ile ilgili başlığı okuyup şarkıyı dinleyince böyle bir başlık açmak aklıma geldi. (Şarkı aşırı New Jeans havası verdi bana)

1.Enhypen- Given-Taken (TXT)
Bu şarkı ilk çıktığında dinler dinlemez Txt çıkartmış olsaydı asla sırıtmazdı diye düşünmüştüm.

2.Nct Dream- Ridin (NCT 127)
Nct'nin herhangi bir şarkısını başka bir alt grup söylese asla garip bulmam ama bu şarkı bana çok 127 havası veren de bir şarkı

3.Ive- Baddie (BLACKPINK)
Her şey Ai coverların suçu benim değil nfjdsg

Benim aklımdakiler bunlar. Sizin var mı bu şarkıyı şu grupta söylese uyumlu olur dediğiniz şarkılar ?

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Genel olarak Everglow'un başlık şarkılarını Blackpink çıkarsaydı garipsemezdim (La di da, first, slay, adios)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

sweet venom'u exo çıkarsaydı hiç garipsemezdim 🤭🤭
Bu şarkıyı hala dinlemedim yaa. Dinleyeceğim o kadar çok şarkı varki ama üşeniyorum

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Genel olarak Everglow'un başlık şarkılarını Blackpink çıkarsaydı garipsemezdim (La di da, first, slay, adios)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu şarkıyı hala dinlemedim yaa. Dinleyeceğim o kadar çok şarkı varki ama üşeniyorum
Evet Everglow şarkılarının Blackpink şarkıları havası var

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Blackpink You Never Know (Red velvet)

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Ive'a karşı ön yargılarımı kıran ve şarkılarına şans vermeme sebep olan güzellik 😍
Benim de Kitsch oldu. Ive şarkıları sevmem diye düşünürken birden bu dolandı dilime sonra Blue Blood'ı keşfettim bir ara sürekli onu dinliyordum en son da Baddie baya sevdim sdjkdsf

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Benim de Kitsch oldu. Ive şarkıları sevmem diye düşünürken birden bu dolandı dilime sonra Blue Blood'ı keşfettim bir ara sürekli onu dinliyordum en son da Baddie baya sevdim sdjkdsf
Ayy evet kitsch de baya güzeldi. Onu da çok sevmiştim. Bir dahaki geri dönüşlerini de baya merak ediyorum