Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bu Taciz Sayılır Mı?

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Grup hakkında herhangi bir ipucu vermeden söyliyicem.bir grup var ve popüler üyelerden bir tanesiyle sürekli moment vermeye çalışıyorlar ve bu kişi bundan rahatsızmış gibi geliyor.gülüşü zorlama geliyor üyelerden hafifçe geri çekilmeye çalışıyor ve bana bundan rahatsızmış gibi geliyor çünkü banada diğer üyeler gereğinden fazla temas ediyormuş gibi geldi.o üyenin kişisel alanı yok sayıldığı ve bu yüzden bundan rahatsız olabileceğini hissettiğim için taciz dedim ama belki abartılı kaçmıştır belki gereksiz temastan ziyade arkaşlarıyla shiplenmek onu rahatsız ediyordur ama her türlü bu fanservis işinden rahatsız gibi

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
ve bana bundan rahatsızmış gibi geliyor çünkü banada diğer üyeler gereğinden fazla temas ediyormuş gibi geldi.o üyenin kişisel alanı yok sayıldığı ve bu yüzden bundan rahatsız olabileceğini hissettiğim için taciz dedim
Eğer bu olay olurken kişinin rızası yoksa tacize girer bence.

Gayforene

Trainee
Tepki
548
Aklıma Winwin (NCT) geldi. O da rahstsız gibi geliyodu sürekli itiyo üyeleri rahatsız olduğu bariz belli