Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bugüne Kadar Okulunuzda Gördüğünüz/yaşadığınız En Saçma Şeyler Neydi?

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
968
Komik gelebilir ama ben ilkokuldayken okula akülü araba getiren (babası yanındaydı) paten süren, telsiz getiren ,tuvaletin kapısını söken görmüştüm bir de hocamızın telefonu feci derecede kırıktı o zamanlar tuşlu telefonum vardı hocaya hocam benim telefonum sizinkinden sağlam demiştim hoca telefonu akıllı telefon zannedip okula ailemi çağırmış sksjssksjksjks haleda anlatıp duruyorlar. Ha birde bizim hocanın evleneceğinden haberi yoktu. Birde ortaokulda hoca (kesinlikle yanlışlıkla) çocuğun gözüne kolonya sıkıp umruna bile gelmemişti çocuğa kolonya fışkırtırken oldu bu aklıma gelenler bunlar galiba :unsure: genelde anlattığımda inanmıyorlar ama haleda o akülü araba olayını unutamadım birde bunları getirenlere ne oldu acaba?
V Tae GIF by BTS 방탄소년단

Son düzenleme:

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Benim ki biraz komik aklıma geldikçe hala gülerim
Ortaokulda iken internette şakalara bakardım, arkadaşlarıma anlatmak için. Bir tane şakaya rastladım. Din hocamız vardı. Çok minnoş komik biriydi. Aramız çok iyiydi. Ben dedim hocam size bir şaka yapicam o da yap bakalım dedi. Dizime baktım hocam şuan napiyorum diye dedi napiyorsun. Tahmin edin falan dedim edemeyince dedim dizi izliyorum. İlk bir kaç dakikalık sessizlikten sonra bir kahkaha attı. Okul yıkıldı resmen. Diyor kız sen bunu nereden buldun falan . Daha sonra öğlen arasına çıktık. Geldiğimizde o da merdivenden iniyordu. Hemen yanıma geldi. Öğlen arası hocalara anlattım senin esprini. Kimse anlamadı anlatınca da gülmekten yıkıldılar diye. Başka varsa anlat çok iylermis diye 🤣🤣 Ondan sonra espri arkadaşı olduk 🤭

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
968
@juvel bizde öyleyiz işte anca milleti izliyoruz.Neyse geleceğe yatırım diyelim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@flytothe moon
-yemeğin suyuna kim bandı?
-koli bandı

🤌muhteşem kahvaltı esprisi

bende ebadan yapıyordum covid-19 döneminde şakalar bir hocalar beğeni atıp cevap veriyordu sksjsksjks

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,326
Evet bu konuyu okuldan dönünce hortlatmak istiyorum, hadi hepinize iyi günler 😎

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,165
Benim ki biraz komik aklıma geldikçe hala gülerim
Ortaokulda iken internette şakalara bakardım, arkadaşlarıma anlatmak için. Bir tane şakaya rastladım. Din hocamız vardı. Çok minnoş komik biriydi. Aramız çok iyiydi. Ben dedim hocam size bir şaka yapicam o da yap bakalım dedi. Dizime baktım hocam şuan napiyorum diye dedi napiyorsun. Tahmin edin falan dedim edemeyince dedim dizi izliyorum. İlk bir kaç dakikalık sessizlikten sonra bir kahkaha attı. Okul yıkıldı resmen. Diyor kız sen bunu nereden buldun falan . Daha sonra öğlen arasına çıktık. Geldiğimizde o da merdivenden iniyordu. Hemen yanıma geldi. Öğlen arası hocalara anlattım senin esprini. Kimse anlamadı anlatınca da gülmekten yıkıldılar diye. Başka varsa anlat çok iylermis diye 🤣🤣 Ondan sonra espri arkadaşı olduk 🤭
Ya çok tatlı bir hikaye bu

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,326
Başlıyorum.

Şimdi ben ortaokuldayken regl olmuştum ve pantolonlarımız da krem rengiydi. Arkam hep kırmızı olmuştu, bir de o hâlde aşağı kadar gittim insanların içinde.

İngilizce dersindeyken hoca "Sezen Aksu yaşıyor değil mi?" diye soru sormuştu. Ben de düşünmeden direkt "Hayır." demiştim.

Gülerken sümüğüm burnumdan fırladı. Arkadaşımla o kadar çok gülmüştük ki bu olaya sesimiz çıkmıyordu artık.

Kantinden kahve almıştım. İçerken güldüm, boğazıma kaçtı. Gülerken bir yandan öksürmeye çalışıyordum baya komikti.

Bizim edebiyat hocası okumamız için üç roman ödevi vermişti bize. Ben de Küçük Prens'i okumuştum. Hoca baya kızmıştı bana.

Ortaokuldayken tahtaya dokunmamız yasaktı ve birisi tahtaya saçma bir şeyler çizmişti. Hoca da onu görünce kızmıştı bize baya. Hatta tutanak imzalattırdı bize. Okul bittiğinde sınıfça, hocadan kaçmıştık.

Bombayı sona sakladım. Benim hoşlandığım çocuk vardı işte. O da derste tahtanın fotoğrafını çekmişti. Ben de ondan gruba atmasını istedim. Attı. Sonra bu olayı anlatmak için arkadaşımla diğer arkadaşımın yani @Sweet Mimosa'nın sınıfına gittik, teneffüstü. Fakat ders işliyorlarmış. Ben de içeri hiç bakmadan direkt sınıfa daldım ve baskın yapar gibi sınıfın ortasına yürüdüm. Sonra birisi hocanın olduğunu söyleyince dank etti kafama ve bir şey demeden çıktım. Teneffüs boyunca gülmüştük. Artık gözümden yaş gelmişti.