Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bugünlerde Yayınlanan Dizilerden Hangilerini Izliyorsunuz?

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
1- Twinkling Watermelon
images (3).jpeg

2- A Good Day to Be a Dog
images (4).jpeg

3- The Kidnapping Day
images (5).jpeg

4- The Killing Vote
images (6).jpeg

5- Strong Girl Nam-soon
images (7).jpeg

6-The Escape of the Seven
images (8).jpeg

7-Arthdal Chronicles: The Sword of Aramun
B120239682photogroup1692941466339.jpg

8-Live Your Own Life
images (9).jpeg

9- The Worst of Evil images (10).jpeg

-

Benim şuan güncel olarak takip ettiğim tek seri sadece The Killing Vote. Dizinin yarısına geldik ve şimdiden suçlunun kim olduğunu öğrendik. Geri kalan bölümlerde neler bekliyor bizi bilmiyorum şahsen 🤷‍♀️

Onun dışında The Escape of the Seven'i de izlemek istiyordum ancak Kim Soon-ok tarafından yapılan bir seriyi akıl sağlığım için izlemekten vazgeçtim

The Worst Of Evil'i ise final verdiği zaman izlemeyi düşünüyorum 🤔

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
The Killing Vote 👌🏻
Arkadaşlar yok böyle bir şey ya. Polisiye seven varsa acil başlasın. Konu, oyunculuklar, ekip herşey müq bir seçim olmuş yani.
Kesinlikle öyle cidden karakterlerin birbirinden iiyi👍 en korktuğum Koreli senaristlerin son bölümleri batırması yada erken final vermesi, bölüm sayısını geçmemek için. Umarım bunda öyle bir şey olmaz
The escape of the seven'a başlayıp bıraktım.
Killing vote 'u izlemeyi düşünüyorum
Aaa sen The Escape'i izleyecektin beğenmedin mi??
Killing Vote'u istersen final verdikten sonra izle yoksa benim gibi bölüm sonunda Boi Boi duvara bakarsın 🥲

Melike

Trainee
Tepki
135
Olmayan vaktimde bir şeyler izlemek için herhangi hiçbir şey bulamıyordum teşekkürler aslında yapmam gereken ödevlerin de var ama erteleyip duruyorum şimdi de bunları izleyerek erteleyeceğim teşekkür ederim arkadaşlar 😂

Tatakae

Trainee
Tepki
39
A good day to be a dog için Minnie Ost seslendirecekmiş dizide eunwoo nun olduğunu bilmiyordum konusuna bir bakiyim iyiyse izlerim belki

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
A good day to be a dog için Minnie Ost seslendirecekmiş dizide eunwoo nun olduğunu bilmiyordum konusuna bir bakiyim iyiyse izlerim belki
Eğer istersen webtoonu da var ona da bakabilirsin webtoondan uyarlama çünkü dizi

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Ya başladım da ilk bölümü bitiremedim 10 dakikası filan kaldı. Dizinin nasıl ilerleyecegini az çok anlayınca bıraktım 🥲
Killing vote'a final olmadan başlayayım çünkü böyle merakta bıraktırinca daha çok seviyorum 🤭
Anlıyorum büyük ihtimalle zaten penthouse gibi ilerleyecek sezon sezon olacak bir sezon kötüler diğer sezon iyiler kazanacak. İyiler de daha fazla acı çeken olacak ilk bölümlerden
Keşke senarist biraz yazım tarzını değiştirse 🥲
Peki o zaman başla da arada fikirlerini söyle unarım beğenirsinᥫ᭡

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
destined with you burda yok ama o da baya iyi bence eğlenceli bi dizi 🩷

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
destined with you burda yok ama o da baya iyi bence eğlenceli bi dizi 🩷
Koreliler orada rowoon ile kadın oyuncunun oyunculuklarını çok gömmüştü ya 🥲 Rowoon'ı böyle sıkıcı bir rolü seçtikleri için eleştirmişlerdi ondan biraz çekindim 😅

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
evet oyunculukları biraz sırıtıyo ama izlemesi keyifli yine de jskxjdkd
Koreliler orada rowoon ile kadın oyuncunun oyunculuklarını çok gömmüştü ya 🥲 Rowoon'ı böyle sıkıcı bir rolü seçtikleri için eleştirmişlerdi ondan biraz çekindim