Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Burçlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

damiboo

Trainee
Tepki
28
Hellooo, açıkçası insanların burçlar hakkındaki düşüncesini çok merak ediyorum bazı arkadaşlarım çok saçma bulurken bazıları mantıklı buluyor.

Ben sadece güneş değil de doğum haritasına bağlı olduğunu düşünüyorum yükselen alçalan burçlar da birbirini etkiliyor çünkü

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
753
Burçlara inanıyorum çünkü başak burcuyum ve burcum gerçekten karakterimi yansıtıyor.Ama karakterimiz sadece kendi burcumuza bağlı değil.Yani ben daha çok yükselen burçla da alakalı olduğunu düşünüyorum.Yükselenim aslan ve başak aslan karışımı bir karakterim var.Ayrıca doğum haritası konusunda da sana katılıyorum 🤠

Konu Sahibi
damiboo

damiboo

Trainee
Tepki
28
Burçlara inanıyorum çünkü başak burcuyum ve burcum gerçekten karakterimi yansıtıyor.Ama karakterimiz sadece kendi burcumuza bağlı değil.Yani ben daha çok yükselen burçla da alakalı olduğunu düşünüyorum.Yükselenim aslan ve başak aslan karışımı bir karakterim var.Ayrıca doğum haritası konusunda da sana katılıyorum 🤠
Kesinlikle! Ben de boğa burcuyum net bir şekilde yansıtıyorum. İnsanları aa şu burçmuş sevmem diye ayırmıyorum ama nedense hep kazık atan kişiler o ısınamadğım burçlar oluyor çok şaşırıyorumm

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
753
Kesinlikle! Ben de boğa burcuyum net bir şekilde yansıtıyorum. İnsanları aa şu burçmuş sevmem diye ayırmıyorum ama nedense hep kazık atan kişiler o ısınamadğım burçlar oluyor çok şaşırıyorumm
Şu kazık atma konusunda burçla alakası var mı bilmiyorum.Nedense kiminle daha çok yaklaşsam o kazık atıyor o yüzden insanları ay şu burçmuş o burcumla uyumlu değil diye yargılamıyorum.Daha çok o kişinin davranışlarına dikkat etmeye çalışıyorum ama bendeki de enayilik işte asla anlayamıyorum 😶
Bunun burcumla alakası var mı yok mu orasını bilmiyorum👀

Konu Sahibi
damiboo

damiboo

Trainee
Tepki
28
Ya burç da etkili olabilir. Başak çok bağlı bir burçtur ısınması zordur ama ısındıktan sonra yapılanları ya görmezden gelir ya da 'hata' der geçer sonradan kimsenin tahmin etmeyeceği bir noktada ya patlar ya da uzaklaşır.

Ben eskiden people pleaser biri olduğum için bundan çok çekmiştim. Sınav haftamda yakın arkadaşımın kardeşinin proje ödevini yapmıştım. O arkadaşım ise sonrasında ise çok güzel kazık atmıştı. Şimdi akıllandım. İnsanları iyi gözlemleyip ona göre karar veriyorum. Tabi burca göre yargılamak olmaz ama nedense komik geliyor sevmediğim biri hoşlanmadığım bir burç çıkınca skxlnxnx

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
753
Ya burç da etkili olabilir. Başak çok bağlı bir burçtur ısınması zordur ama ısındıktan sonra yapılanları ya görmezden gelir ya da 'hata' der geçer sonradan kimsenin tahmin etmeyeceği bir noktada ya patlar ya da uzaklaşır.

Ben eskiden people pleaser biri olduğum için bundan çok çekmiştim. Sınav haftamda yakın arkadaşımın kardeşinin proje ödevini yapmıştım. O arkadaşım ise sonrasında ise çok güzel kazık atmıştı. Şimdi akıllandım. İnsanları iyi gözlemleyip ona göre karar veriyorum. Tabi burca göre yargılamak olmaz ama nedense komik geliyor sevmediğim biri hoşlanmadığım bir burç çıkınca skxlnxnx
Eskiden hep burçlarla ilgili videoları çok izlerdim.Orada kendi burcumla uyuşmayan burçları arardım.Büyüdükten sonra en çok sevdiğim insanların o burçlardan olması da güldürdü ya neyse kfjdjdj

Konu Sahibi
damiboo

damiboo

Trainee
Tepki
28
Ya internetteki şu burç şunla evlenmeli şu şundan nefret ediyor adlı gönderiler nedense hiç tutmuyor ya sndlkxkckdj. Benim de oğlakları sevmemem lazımmış ama çok severim dndşkckfkf
Season 5 Hug GIF by The Office

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
753
Ya internetteki şu burç şunla evlenmeli şu şundan nefret ediyor adlı gönderiler nedense hiç tutmuyor ya sndlkxkckdj. Benim de oğlakları sevmemem lazımmış ama çok severim dndşkckfkf
Season 5 Hug GIF by The Office

Benim hangi burcu sevmemem lazım onu bile unuttum ya neyse mdjfnf
Benim en çok boğa burcuyla anlaşacağım yorumu vardı da ben daha çok akrep,aslan,terazi gibi burçlarla anlaşıyorum 🤷‍♀️
Kanıtlanmamış şeylere inanmayalım yani 😁

Konu Sahibi
damiboo

damiboo

Trainee
Tepki
28
Benim hangi burcu sevmemem lazım onu bile unuttum ya neyse mdjfnf
Benim en çok boğa burcuyla anlaşacağım yorumu vardı da ben daha çok akrep,aslan,terazi gibi burçlarla anlaşıyorum 🤷‍♀️
Kanıtlanmamış şeylere inanmayalım yani 😁
Burcum boğa yükselen akrep ay burcum terazi KDŞDJDLDKKDMDMKDKD

Konu Sahibi
damiboo

damiboo

Trainee
Tepki
28
Ay burcunu bile öğrendin mi kdjdjdn
Ben çok üşengeç bir tipim sanırım onu bile öğrenmedim😶
Benim bir arkadaşım doğum haritası bakıyor ondan dolayı bir süre sonra ezberledim. Zamanla da hangi burç hangi özelliğe sahip onları öğrendim dkldkd

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
753
Benim bir arkadaşım doğum haritası bakıyor ondan dolayı bir süre sonra ezberledim. Zamanla da hangi burç hangi özelliğe sahip onları öğrendim dkldkd
Tüm burçları mı? Vay be...
Bu kadarını ezberleyemem kdkdn

Chimmy

Trainee
Tepki
3
Burçlara eskiden inanmazdım da şimdi inanıyorum
Yukarıda da belirtildiği gibi o burç şu burçla uyumlu değil şu burçla diğer burç anlaşamaz konusuna inanmıyorum ama burcun karakteri yansıttığını düşünüyorum bal

Konu Sahibi
damiboo

damiboo

Trainee
Tepki
28
Burçlara eskiden inanmazdım da şimdi inanıyorum
Yukarıda da belirtildiği gibi o burç şu burçla uyumlu değil şu burçla diğer burç anlaşamaz konusuna inanmıyorum ama burcun karakteri yansıttığını düşünüyorum bal
Kesinlikle kesinlikle

Reidia

Mor Sümbül
Rookie Idol
Tepki
546
Burçlar konusunda pek kafa yormayan birisiyim. Sadece insanların akrep burcuna biraz önyargılı olduğunu görüyorum özellikle benim için bu durum böyle. İnsanlara akrep burcuyum dediğim de yaa sen hiç akrep gibi değilsin ya diye geri dönüş aldığım oldu.

Belki insanların karakterini oluşturan Mbti, Ay ve güneş burcu karışımı olduğu içindir diyecem ama ne kadar doğru bilinmez bilim adamları bile bu tarz şeylere doğru demiyor