Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Burçlara Inanmiyorsanız Bile Saygı Duyun Bunu Da Eğlencesine Soruyorum Zaten

En sevmediğiniz burç hangisi ve neden

• koç

Kullanılan: 9 23.7%
  • boğa

Kullanılan: 4 10.5%
  • ikizler

Kullanılan: 6 15.8%
  • yengeç

Kullanılan: 5 13.2%
  • aslan

• başak

Kullanılan: 1 2.6%
  • terazi

Kullanılan: 4 10.5%
  • akrep

• yay

Kullanılan: 2 5.3%
  • oğlak

Kullanılan: 3 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Evet benim en sevmediğim burç akrepler bana durduk yere sataşan hiç bir şey yokken durduk yere kinlenen gerçekten beni mental anlamda inciten bir burç ayrıca ister kusura bakılsın ister bakılmasın çok abartıldığını düşündüğüm bir burç bugüne kadar hangi burca kötü onu sevmiyorum desem iyisi çıktı ama akrebin iyisi çıkmadı düşüncelerimi değiştirecek bir akrep çıkmadı benden yaşça büyük akrepler bana karşı iyiydi ama sonuçta kaç yaş büyükler benden normaldir diye düşünüyorum Akrepler tam ben yaparsam bir bildiğim vardır ama kimse bana yapamaz tarzında bir burç @JkunTavşanDişleri senin akrep olduğunu biliyorum sen üzerine alınma şekerim onun dışında burada akrep olan kimse üzerine alınmasın tanıdığım akreplerden bahsediyorum burada özellikle real de

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
benim yengeç asssla anlaşamıyorum
1-sürekli kendilerini mağdur konumuna sokup insanları manipüle ediyorlar
2-alınganlar
3-ağlaklar
4-geçmişe çok takıntılılar
birkaç arkadaşlık deneyimim oldu heppsinde bu hareketlere katlanamayıp patladım

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Aslında yazdıklarıma bakarsak pekte eğlencesine gibi durmuyor ama neyse🤭🤗
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

2-alınganlar
3-ağlaklar
geçmişe karşı bağlılığım var ama takıntımı çoktan yendim onun dışında ben yengeç değilim sanırım ahaahahaha neyse olabilir senin karşına böyle çıkmıştır sevmezsin normal anlıyorum seni

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
2-alınganlar
3-ağlaklar
Alındım , gücendim sanırım ağlayacağım 😭

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
aşklarm sözlerimiz forumdan dışarı hepimiz mükemmeliz bu dış dünyadaki insanlar için 🤏🏻💜
tabiki de bitanem

Bunu ağlayarak günlüğüme yazmaya gidiyorum😭 @CumberLay🔥 yüzünden zaten çok dertli oluyorum artık foruma giriş yaparken ama şu an tam bayılacak kadar kötüyüm 😭😭😭

Bu arada benim de hayatıma hiç ikizlerden iyi insan girmediği için onları seçtim. Kusura bakmasınlardı🤧
benim de bir iki tane hariç hep ikizlerden iyi insan giriyordu

layley

Trainee
Tepki
449
Burçlara bende az çok inanırım ama sen burçları, insanların karakterleriyle çok bağdaştırmışsın. Burçlar etki ediyordur belki ama insanın büyütülüşü, yaşadığı çevre, arkadaşları, ailesi, çevresinden gördüğü muamele insanın karakterini oluşturur. Hiç iyi akreple karşılaşmadım demek yerine hiç iyi insanla karşılaşmadım demeyi bi düşün bir de. Burç uyumsuzluğu demek yerine enerji uyumsuzluğu demeyi dene.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Burçlara bende az çok inanırım ama sen burçları, insanların karakterleriyle çok bağdaştırmışsın. Burçlar etki ediyordur belki ama insanın büyütülüşü, yaşadığı çevre, arkadaşları, ailesi, çevresinden gördüğü muamele insanın karakterini oluşturur. Hiç iyi akreple karşılaşmadım demek yerine hiç iyi insanla karşılaşmadım demeyi bi düşün bir de. Burç uyumsuzluğu demek yerine enerji uyumsuzluğu demeyi dene.
hiç iyi insanla karşılaşmadım diyemem çünkü karşılaştım bu diğer karşılaştığım iyi insanlara haksızlık olur, enerji uyumsuzluğu denen şeye inanıyorum ama bu burçlardan bağımsız bir şey onun dışında insan çevresinden arkadaşlarından vs vs etkilenir kişiliği oluşur ama bunlardan bağımsız kendine ait oluşturduğu bir kişiliği de vardır

layley

Trainee
Tepki
449
hiç iyi insanla karşılaşmadım diyemem çünkü karşılaştım bu diğer karşılaştığım iyi insanlara haksızlık olur, enerji uyumsuzluğu denen şeye inanıyorum ama bu burçlardan bağımsız bir şey onun dışında insan çevresinden arkadaşlarından vs vs etkilenir kişiliği oluşur ama bunlardan bağımsız kendine ait oluşturduğu bir kişiliği de vardır
"bağımsız kendine ait oluşturduğu bir kişiliği de vardır"

Aynen öyle. Bunu eklemeyi de unutmuştum

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
koç kızlarını her ne kadar çok sevsem de ( yakın arkadaşım koç, benim de yükselenim 😭 aslında geçen seneye kadar koç kızlarını da sevmezdim dajkdhagjhd sonra karşıma bu arkadaşım çıktı. yükselenimin koç olduğunu duyunca kahrolmuştum bu arada.)

neyse efenim koç erkeklerinden uzak durun. hepsi birbirinin aynısı, hepsi gıcık.
Koç erkeğini Cha Eunwoo olsa bile kabul edemem kusura bakmasınlar (o çocukla iyi arkadaş olunur orası ayrı)

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Normalde burçlara inanmam ama tanıdığım, gördüğüm bütün koçlar çok bencil ve biraz kabaydı benim asla anlaşamayacağım bir karakter tipi o yüzden onlara oy verdim öyle olmayanlar alınmasın lütfen hepinizin öyle olmadığını biliyorum kdndhd. Akrep olarak kalbim biraz kırılmış olabilir bu arada ama sana denk gelenler öyledir bir şey diyemem
kalbin kırılmasın aşkım, dedim ya buradakiler üzerine alınmasın diye🤎 hem dediğin gibi herkes öyle/aynı değil

Normalde burçlara inanmam ama tanıdığım, gördüğüm bütün koçlar çok bencil ve biraz kabaydı benim asla anlaşamayacağım bir karakter tipi o yüzden onlara oy verdim öyle olmayanlar alınmasın lütfen hepinizin öyle olmadığını biliyorum kdndhd. Akrep olarak kalbim biraz kırılmış olabilir bu arada ama sana denk gelenler öyledir bir şey diyemem

Sen yengeç misin aslında yengeçlerle akrepler çok iyi anlaşır derler ama djndhs
evet yengeçim çok iyi anlaşır derler ama sanırım ben bu tezi çürütüyorum ahahaha

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Ben de akreple pek anlaşamıyorum ya da akrep burçlarında anlaşabilceğim biriyle tanışmadım (kardeşimde akrep) çünkü konuşurken fikirlerimi ciddiye almadıklarını düşünüyorum. Çok fazla uf puf yapıyorlar. Fikirlerimi elbette kabul etmek zorunda değilsin ama anlatırken uf puf sus gibi davranışlar hoşuma gitmiyor. Zaten su grubu ben ateş grubu olduğum için anlaşamamamız biraz da doğal.
aslında ateş su anlaşamaz diye bir şey yok ben de su olmama rağmen akreplerle anlaşamıyorum mesala ve o akrep davranışları hakkında çok haklısın kesinlikle sinir bozucu

balık.. nedeni ise kendi burcum.
neden kendi burcunu sevmiyorsun ki bitanem

Eunwoo 2 kere Koç erkeği bile olsa yine kabul edilir. Asıl siz kusura bakmayın 😑
yoo hiçte bile edilemez hıh

Ü

Üye silindi 434

ay boga dedim sadece bir kisi yuzunden shshwusqhs bi insan bi insana durduk yere nasil ve neden dusman olur ya

Seda

Trainee
Tepki
117
İlk olarak balık,ikinci olarak kova diyecektim ki ikisi de yok aiavkqvaja
Balıklar bence aşırı manipülatif oluyorlar ya.Şu ana kadar balık erkeği veya kadınıyla enerjim tutmadı.Bir de biraz pasif agresiflik var gibi.
Kovalar da kötü insanlar değil bence ama , özellikle erkekleri, çok sinir bozucu oluyorlar.
Koç kadınlarını severim ama erkeklerinin hep bencil olduğunu düşünmüşümdür.
Akrepleri de severim ama çok sıkı fıkı olacağım insanlar değiller.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
ay boga dedim sadece bir kisi yuzunden shshwusqhs bi insan bi insana durduk yere nasil ve neden dusman olur ya
seni anlıyorum boğalar durduk yere gıcık gıcık nefret dolu davranabiliyorlar başıma geldi

İlk olarak balık,ikinci olarak kova diyecektim ki ikisi de yok aiavkqvaja
Balıklar bence aşırı manipülatif oluyorlar ya.Şu ana kadar balık erkeği veya kadınıyla enerjim tutmadı.Bir de biraz pasif agresiflik var gibi.
Kovalar da kötü insanlar değil bence ama , özellikle erkekleri, çok sinir bozucu oluyorlar.
Koç kadınlarını severim ama erkeklerinin hep bencil olduğunu düşünmüşümdür.
Akrepleri de severim ama çok sıkı fıkı olacağım insanlar değiller.
balıklar zaten manipüle kraliçesi

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Evet benim en sevmediğim burç akrepler bana durduk yere sataşan hiç bir şey yokken durduk yere kinlenen gerçekten beni mental anlamda inciten bir burç ayrıca ister kusura bakılsın ister bakılmasın çok abartıldığını düşündüğüm bir burç bugüne kadar hangi burca kötü onu sevmiyorum desem iyisi çıktı ama akrebin iyisi çıkmadı düşüncelerimi değiştirecek bir akrep çıkmadı benden yaşça büyük akrepler bana karşı iyiydi ama sonuçta kaç yaş büyükler benden normaldir diye düşünüyorum Akrepler tam ben yaparsam bir bildiğim vardır ama kimse bana yapamaz tarzında bir burç @JkunTavşanDişleri senin akrep olduğunu biliyorum sen üzerine alınma şekerim onun dışında burada akrep olan kimse üzerine alınmasın tanıdığım akreplerden bahsediyorum burada özellikle real de
Akrep babam var ZOR CİDDEN