Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Burçlara Inanmiyorsanız Bile Saygı Duyun Bunu Da Eğlencesine Soruyorum Zaten

En sevmediğiniz burç hangisi ve neden

• koç

Kullanılan: 9 23.7%
  • boğa

Kullanılan: 4 10.5%
  • ikizler

Kullanılan: 6 15.8%
  • yengeç

Kullanılan: 5 13.2%
  • aslan

• başak

Kullanılan: 1 2.6%
  • terazi

Kullanılan: 4 10.5%
  • akrep

• yay

Kullanılan: 2 5.3%
  • oğlak

Kullanılan: 3 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
8 milyar insanı 12 burca sığdırmak bana saçma geliyo kişilpinzi aileniz etrafınız çocukluğunuz belirler burçlara inanıp inanmamak değil bana göre mesele şu burç olup kategorize edilmek hoş değil bence
doğum haritası denen bir şey var aşkım hem öylesine açmıştım ayrıca bazı kişiler burçlarına aşırı uyuyor o yüzden tamamen yalan da denmemeli bence

kimchi

Trainee
Tepki
100
Net koç. Hele de erkeği💀ben oğlak burcuyum, tanıştığım tum koçların farklı bir kafa yapısı vardi ve bana garip geliyordu. Ay hele exim surekli ben şöyleyim böyleyim diye kendini överdi, ama sonra fıs çıktı anca lafta öyleydi. Asla kendine toz kondurmazdi. Diger koc arkadaslarim da oyle, asla kendilerinde hata aramiyorlardi. Kovalarla da pek anlaşamam. Bu iki burç da özgür ruhlu ve hareketli, belki de ben daha sakin bir karakter oldugum icin anlaşamıyoruz.

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
8 milyar insanı 12 burca sığdırmak bana saçma geliyo kişilpinzi aileniz etrafınız çocukluğunuz belirler burçlara inanıp inanmamak değil bana göre mesele şu burç olup kategorize edilmek hoş değil bence

demek burçlar saçma:cautious: senin ikizler olduğunu ben buradan bile anlayabiliyorum. hadi ateyizzzler bunu açıklasın bakalımm fghghjk

aynoluyoo

Trainee
Tepki
181
Yıldızname önemli haritanı çıkarmalılar. O yüzden farklılık gösteriyor. Sadece dışardan genel bir profil çizerler. Osmanlıda baya kullanılan bir şeydi. Ben aslan burcu olmama rağmen çok pasif bir kadınım. Güneş burcum ateş iken yükselen burcum su grubundan djsjsk çatışıyorlar.
bu yıldızname olayı ne çok duyuyorum illa bunu bu işlerle uğraşan prosefyonel kişilere mi yaptırtmak lazım

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
Benimde 1 hafta önce bir bilgim yoktu xbjzjz bu konuda kuzenimi korkutmuşlar seni istediler annen vermedi öldü diye yanlarına çekmek istiyorlar anlatmıştım Kuzenim yay burcu ona anlattıklarında duydum. Ateş grubu ile o varlıklar pek ilgilenmezmiş. Kızı çok zor rahatlattık. Erkek olsaydım soyadı red davası açardım yemin ediyorum.

ay evet okumuştum başlıklarını üzülmüştüm😞 sizin aile biraz hogwartz gibi takılıyo galiba. neyse sen kendine dikkat et çok takma kafana yaa her ailenin bir garip huyu vardır işte🤗

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
Sadece ay burcu ile bir karakteri tamamen çözemezsin. Ay burcu yükselen burç kader sayısı ruh sayısı kişisel harita da bile her eve denk gelen ayrı bir burç var. Ben ay burcumun özelliklerini çok taşımıyorum mesela. O yüzden burçlara inanırım ama sadece ay burcu etkili değildir. Benim sevmediğim bir burç yok. Ama mutlaka her burcun diğerlerine göre daha uyumlu olduğu ve anlaşabileceği burç tipi oluyor.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Sadece ay burcu ile bir karakteri tamamen çözemezsin. Ay burcu yükselen burç kader sayısı ruh sayısı kişisel harita da bile her eve denk gelen ayrı bir burç var. Ben ay burcumun özelliklerini çok taşımıyorum mesela. O yüzden burçlara inanırım ama sadece ay burcu etkili değildir. Benim sevmediğim bir burç yok. Ama mutlaka her burcun diğerlerine göre daha uyumlu olduğu ve anlaşabileceği burç tipi oluyor.
evet her burcun kendine diğerlerinden daha yakın hissettiği anlaştığı burç oluyor ayrıca çok mantıklı bir yorum yapmışsın