Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Carat Ve Seventeen'in İkonik Hareketleri

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
ExNjQcpVkAI9KYd.jpeg

Carat ve Seventeen hayatınızda görebileceğiniz en komik ilişkiye sahipler. Ondan gelin onların ikonik hareketlerine bakalım.

Hoshi, Kcon La'da içki içerken ortadan kaybolduğunda, Caratlar #FindingHoshi hashtagini trende sokarken personel çılgınca onu arıyordu.

Jeongha'nın canlı yayında Dino/Woozi'yi parmaklıyormuş gibi göründüğü video...

Carat ve SVT Hoshi'nin horanghaeing kelimesinden sonra herşeyin sonuna hae eklemesi

Dino'nun Eminem'den daha iyi bir rapçi olduğu tweetini atan Carat ve bir Eminem hayranının "kim bu bok herif" diye yanıt vermesi ve başka bir Caratın "adı Eminem" diye yanıt vermesi

SVT sasaenglerin üyeleri takip etmesi ve Hoshi'nin dışarı çıkıp önlerine dur işareti koyması

Joshua'nın eski sınıf arkadaşı, lisede Joshua'nın biyoloji derslerini kopyaladığını söylemesi ve şikayet edilmeden önce Joshua'nın lise hayatıyla ilgili birçok şeyi söylemesi

Carat'lar Pledis'i boykot ettiğinde çünkü SVT'nin videolarını Pledis'in kanalında yayınladılar ama Carat'lar SVT kanalında yayınlanmasını istedi çünkü SVT kanalı daha fazla aboneye sahipti. Bu yüzden Pledis videoları geri SVT kanalına yüklemeye başladı. Ayrıca Carat'lar protesto etmek için tüm pledis binasını postiş ile kaplıyordu 😎

Jeonghan fancafe'de Carat'lara 2020 gdas'ta performans sergilemeyecegini söylediğinde ama performans sergilediğinde

Kyla (ex-pristin) wonwoo'nun kız arkadaşı olduğunu, woozi ve kyulkyung'un çıkması gibi şeyleri söylediğinde

Dk'ye benzeyen bir ***** yıldızının videosunun fandom içinde olay olması

Joshua ve Minghao, Amerika'da akşam yemeği yemişti. Minghao reşit olmadan içki içiyordu bu yüzden Carat'lar #minghaoisgoingtojailparty trend oldu ve Joshua kimliğini unuttu ve garsona kendi wiki sayfasını göstermeye çalıştı ve garson da "imdb profiline değil kimliğine ihtiyacım olacak" demesi

2016 yılında bir Carat, sevgilisini aldatan 5SOS hayranı birinin kredi kartını insanların kullanması için yayınlamasi

Minghao avuç içi okuma videosu, çoğu Kpop idolü olan diğer insanlardan el falı okuyan bir YouTube'dan geliyor. Tüm Skz Woojin suçlamaları devam ederken tanındı çünkü Woojin'in bir pislik olduğunu tahmin etmişti. Bu, insanların onun diğer videolarına göz atmasına yol açtı ve Minghao'daki video temelde onun bir seks tanrısı olduğunu ima ediyordu.

FWXVsiXX0AI5UUK.jpeg

Minghao'nun kendi fansite sahibi ile buluşmaya çıkması

"Burnundan aşağı kaymak istiyorum" bir Carat'ın bunu Weverse'e yazması ve Wonwoo'nun "katılıyorum" demesi

Hayran olmayan biri pledis_17 hesabına "Diğer 4 üye nerede" diye sorduğunda, bir Carat'in "Bu çok saygısızca, 4 üye öldü :(" demesi

"Sokaklar sana itaatkâr bir gayboy diyor ve tepkin kameraya deli gözlerle bakmak mı oluyor?"

Wonwoo, Seungkwan'ın Weverse'de doğum günü için bir mesaj yükledi ve 2 fil heykelinin fotoğrafını ekledi. Carat'lar şaka falan yaptığını sandı, bu yüzden yorum kısmı gülen insanlarla doluydu. Diğer Caratlar, Wonwoo'nun Seungkwan'a fil dediğini düşündükleri için gücendiler. Wonwoo yorum kısmında bunun bir şaka olmadığını, bir gün Seungkwan ile Chicago'dayken birlikte bir müzeye gittikleri için bu fotoğrafı eklediğini açıklamaya çalıştı, ancak kimse onu dinlemedi bu yüzden sonunda fotoğrafı değiştirdi.

Joshua'nın anaokulu sınıf arkadaşının bir mpreg Soonhoon au yazarı olması

ExA4bRhWQAM6yNr.jpeg ExA4bRlWgAgM7bk.jpeg

Seokhan homofobik olayı- DK ve Jeonghan'ın Vlive da Mingyu'ya bacak bacak üstüne atmamasini söylemesi ve insanların bu yüzden onları homofobik olmakla suçlamasi

EpX-mFhU8AAAvDp.jpeg

Jeonghan canlı yayın yaparken birinin "başka bir şey yap bakire" demesi

Jun canlı yayında iken herkese erkeklerin duşta ne yaptığını jestlerle anlatması

Amerikada konser sırasında sasaeng olduğu için Pinky adlı kişiyi iten Carat ve Pinky'nin ağlamasını videoya çeken Carat

FDUsTAPVkAU4DFB.jpeg

"Gölgeleri bile sekronize"

"Öyle olmadığını hayal et "

"Koreli bir sasaeng bana dedi ki (personelleri de bu bilgiyi doğruladı) SVT üyeleri şuan tatilde, koronadan dolayı ara vermediler, üyeler birbirlerini o kadar çok ********** için hemoroit hastası olduklarından ara vermişler, kareografileri bile yapamamışlar, onların kıçları için çok zor günler, Tanrı'nın onları koruması için dua ediyorum, bu bilgi için 25 dolar ödedim, bu yüzden bunun doğru olduğuna inanıyorum"

IMG_20230911_003740.jpg

Aklınıza gelen şeyler olursa lütfen paylaşın. İleride daha fazla bilgi de ekleyebilirim

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
Ahhh kendime Carat demek istemiyorum yarısını bilmiyorum bile 😂😂 o kadar çok insan var ki grupta ve içerik de haliyle çok olunca yetişemiyorum valla 😭 ama o kadar komik ve ikonik grup ve fandom ilişkisi var ki bayılıyorum 😍 joshua olaylarında biraz fandoma olan inancım sarsılmaya başlamıştı ki böyle içerikler beni ayakta tutuyor 😔
Super'den sonra fandoma çok fazla yeni hayran falan girdi bu yüzden çok fazla kötü şeyler yaşandı ama böyle şeyler ne yazık ki normal
Seventeen ve Carat benim için resmen çift yumurta ikizi 🤣🤣 birbirlerine o kadar benzeyen başka bir fandom bulamazsin