Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Çekiniyorum Ama...

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
Biliyorsunuz noel ağacı yapmıştık ve ben de şifremi aşırı kolay bir şey koymama rağmen unuttum bir yere not alıp garantiye almam gerekirdi kesinlikle bu benim hatam o yüzden şimdi sizden tekrar güzel şeyler yazmanızı rica ediyorum ve baya da utanıyorum söyleyeyim o diğer ağacıma da hala girmeye çalışıyorum eminim ki gireceğim ama çok geç olmadan bir tane yedek bir ağaç daha yapayım dedim hoş bir davranış değil ama emin olun bir dahakine daha dikkatli olacağım şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim ve ben üzgün olduğum için değil, içinizden geliyorsa bu yeni ağacıma yazın ve tekrar bir şeyler yazmak zor veya üşendirici vs geliyorsa da kendinizi zorlamayın 🧸🧜‍♀️💛

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Geçen seferkini yapamamıştım bu sefer yaptım❤️❤️

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,102
Annemin telefonunda açılıyor 🥹 şimdi sana yazayım şarjı dolunca diğerlerine de yazmaya çalışacam😍
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İnşallah olmuştur

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
Çekinmene gerek yok ki güzelim olabilir böyle şeyler,sen iyi ol yeter. 😘😘 Yaptım bu arada.♥️
yaa canım benimm çok teşekkür ederim
Geçen seferkini yapamamıştım bu sefer yaptım❤️❤️
yapamazsan bile sorun değildi düşünmen yeter teşekkür ederim
Annemin telefonunda açılıyor 🥹 şimdi sana yazayım şarjı dolunca diğerlerine de yazmaya çalışacam😍
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İnşallah olmuştur
o kadar tatlısın kii, teşekkür ederim fındık fıstığım