Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Beni Zorbalamayın Ama...

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Şimdi benim annemin yakın olduğu bir üfürükçüsü var ve onunda bir oğlu var.annem çocuk ingilizce bildiği için çocukla benim iletişim halinde olmamızı istedi ve çocukta annemi kırmak istemediği için kabul etti. biz ingilizce Whatsapp dan konuşuyoruz bu çocuk çok kibar ve bana iyi davranıyor yavaş yavaş ondan hoşlanmaya başladım.evin yakınlardaki bir avm gideceğini söyledi ve benide davet etti. ben belki arkadaşlarıyla zaten gidiyordu ara da beni de kibarlık olsun diye davet etti diye düşünmüştüm ama çocuk tek başına geldi ve sadece Whatsapp dan konuştuğumuz ve profilinde icardi olduğu için çocuğu daha önce görmemiştim ama çocuk taş çıktı hani yani meteor gibi neyse biz bildiğiniz randevu da gibiydik akşam iki de bir sırıtıp duruyordum.Bir gün annem çocuğun babasının kardeşi bizim eve geldi annemler akşam bana kadınla ne konuştuğunu anlattı savaş çıkınca kadın Türkiye ye kaçmış çocukları sınırdan geçirememiş yıllardır görmüyormuş gibi bir şey söyledi ben ilk baş üzüldüm sonra düşündüm sınır,savaş kadın çocukla akraba eeeeee çocuk Suriyeli çıktı.Ne yapıyım

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
hikayeye oturma izni almaları için evlenerek katkıda bulunmanı istemeyeceklerse, go on herşey ingilizce için kffsdvvd ay ne yalan söyleyeyim sonu çok sürprizli bitti 😅 bi de suriyeli kadın geldiği gibi üfürükçülük ile para kazanacak kadar girişimci mymiş bak o da bi tık fantastik 😹

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Şimdi benim annemin yakın olduğu bir üfürükçüsü var ve onunda bir oğlu var.annem çocuk ingilizce bildiği için çocukla benim iletişim halinde olmamızı istedi ve çocukta annemi kırmak istemediği için kabul etti. biz ingilizce Whatsapp dan konuşuyoruz bu çocuk çok kibar ve bana iyi davranıyor yavaş yavaş ondan hoşlanmaya başladım.evin yakınlardaki bir avm gideceğini söyledi ve benide davet etti. ben belki arkadaşlarıyla zaten gidiyordu ara da beni de kibarlık olsun diye davet etti diye düşünmüştüm ama çocuk tek başına geldi ve sadece Whatsapp dan konuştuğumuz ve profilinde icardi olduğu için çocuğu daha önce görmemiştim ama çocuk taş çıktı hani yani meteor gibi neyse biz bildiğiniz randevu da gibiydik akşam iki de bir sırıtıp duruyordum.Bir gün annem çocuğun babasının kardeşi bizim eve geldi annemler akşam bana kadınla ne konuştuğunu anlattı savaş çıkınca kadın Türkiye ye kaçmış çocukları sınırdan geçirememiş yıllardır görmüyormuş gibi bir şey söyledi ben ilk baş üzüldüm sonra düşündüm sınır,savaş kadın çocukla akraba eeeeee çocuk Suriyeli çıktı.Ne yapıyım
Bayilacagim simdi

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
hikayeye oturma izni almaları için evlenerek katkıda bulunmanı istemeyeceklerse, go on herşey ingilizce için kffsdvvd ay ne yalan söyleyeyim sonu çok sürprizli bitti 😅 bi de suriyeli kadın geldiği gibi üfürükçülük ile para kazanacak kadar girişimci mymiş bak o da bi tık fantastik 😹
Yok kadın değil çocuğun babası üfürükçü çocuğun babası dışında diğer bütün akrabaları çok modern hatta annesi öğretmenlik yapıyormuş Suriye'de bir babası üfürükçü olmuş kalan akrabalarıda Almanya'da yaşıyor belki ben çocuğu kullanıp akrabalarının yanına taşınmaya zorlarım ay kızzz utandım şimdi evlilik ihtimalini düşününce

Ü

Üye silindi 123

Bence çocuğun nereli olduğundan çok profiline futbolcu koymasını dert edin hahsshah. Futbol seven arkadaşlar yanlış anlamasın genelde sosyal medyada profilinde ünlü futbolcu vesaire olan erkeklere "kırmızı bayrak" denir. Çünkü çoğu zaman bir yerden sorunlu bir davranış gösterirler. Tabii ki bu bir genelleme ve ben de şaka yapıyorum.

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
Yok kadın değil çocuğun babası üfürükçü çocuğun babası dışında diğer bütün akrabaları çok modern hatta annesi öğretmenlik yapıyormuş Suriye'de bir babası üfürükçü olmuş kalan akrabalarıda Almanya'da yaşıyor belki ben çocuğu kullanıp akrabalarının yanına taşınmaya zorladım ay kızzz utandım şimdi evlilik ihtimalini düşününce

hikaye deştikçe ilginçleşiyo... şimdi de üfürükçü baba- öğretmen anne evliliğine kafam takıldı fibkifkvs allahım kaç sezonluk dizi bu 😭

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Yok kadın değil çocuğun babası üfürükçü çocuğun babası dışında diğer bütün akrabaları çok modern hatta annesi öğretmenlik yapıyormuş Suriye'de bir babası üfürükçü olmuş kalan akrabalarıda Almanya'da yaşıyor belki ben çocuğu kullanıp akrabalarının yanına taşınmaya zorlarım ay kızzz utandım şimdi evlilik ihtimalini düşününce
Aaa bak yurtdışı dedin +1 i kaptın hem İngilizce hem almanca hemde yurtdışı bi taşla 3 kuş bence bir şans ver djdjjdjd son zamanlarda açılan en iyi modluk başlık yia süper 😂😂😂
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Üniversitede bir dönem yabancı öğrenciler ile çalıştım ve içlerinden biri 30'lu yaşlarında yakışıklı bir Suriyeliydi. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuydu. Ne zaman ders yapsak gözlerimin içine aşık gibi bakıyordu ve bu durum beni aşırı rahatsız ediyordu. Birlikte çalıştığım gruptan arkadaşlarıma durumu anlatıp onların da bir kontrol etmesini istemiştim ve sonuç olarak adamın herkesin gözlerinin içine uzun uzun ve aşık gibi baktığına karar vermiştik 😂 Senin durumuna yazacak bir şey bulamayınca ben de kendi hikayemi anlatmak istedim 😂
Arkadaş baya oynakmış sanırım dhjdjdj

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
abla kusura bakmayın da benim bu cümlelere tepkim 404 not found valla... benim bildiğim en yakışıklı suriyeli adayı 365 gün'deki adam Michele Morrone, o da suriyeli değil :ROFLMAO:
Yok valla benim bahsettiğim çocuk da yakışıklıydı hatta bı arkadaşım sanki Suriyeli değil gibi çok yakışıklı tatlı bı çocuk demişti diğer kızı kıskandırmak için sjsjsjsjsj

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Öyle demeyelim de biraz fazla rahat olduğu doğruydu 😂 Aramızda eğitmen ve öğrenci ilişkisi olduğundan hiç ters bir hareketini görmedim ama bakışları yetti zaten 😂
Uhuuu😂😂
Summer Heat GIF by LINE FRIENDS

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
Kızılcık serbetine rakip olabilir bizim insanlarimiza belli olmaz bayila bayila izlerler 😂😂

bi de kadınlar burgerking çalışanı ile evlenmez diyolardı öteki başlıktaki videoda.. bak üfürkçü bile kimleri kimleri tavlamışş.. abicim bu işler yetenek meselesi işte öyle redpillcilikle yürümüyor gel de görr.. 😅

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Sonunun böyle bir u dönüşü olması trajikomik hikaye resmen skajsksj senaryosu iş yapar😭🤣
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

aşkım bize de yurtdışında hiç türk'e benzemiyosun diyorlar ama bi lahmacuna bakar yani sen yine de çok referans alma öyle şeyleri😅
Sana gene yurtdışında Türk'e benzemiyorsun muamelesi yapıyorlar küçüklüğümden beri kapalı çarşı taksim gibi yerlerde Türk olduğumu düşünen olmuyor jsjsjsj hep ingilizce konuşmaya çalışıyorlar sksjk