Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Celine Ve Bvlgari'nin Ceo'su, Markaların Çin Platformlarından Fotoğraflarının Silinmesinin Ardından Blackpink Üyesi Lisa'ya Desteğini Gösterdi

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
Markaların Çin platformlarında mevcut hesapları üzerinden Lisa'yı içeren tüm içerikler silinmişti.

rdQlMvpKjNcW9tGLHr43jSkTCZjTxybKVIH8dWk_6yL0Bvz_LYKztht29w8lhD7umq8p7S7fICs9UneJ2wantVY_I5vU5tsSIqNNJpsxN6TwbsM=w780-rj-l80-nu-e365

Son zamanlarda lüks markalar olan CELINE ve BVLGARI'nin Çin platformlarındaki sosyal medya hesaplarından, Lisa'nın tüm izleri silinmişti. Ayrıca iki markanın da CEO'su olan JC Babin'in de Lisa ile olan fotoğrafları sildiği iddia edilmişti. Ancak Lisa'nın dahil olduğu içerikleri kaldırmasına rağmen CEO, 3 Kasım 2023'te Lisa'nın bulunduğu pek çok içeriği Instagram hikayelerinde paylaşmaya başladı.

B_U-B-zZHBKCEUtgUGs95RVo4tdTS18kIcmjO07QpXeJaWmJ1fYRTa8mrSGAqIfEMCMe00hAL5LPQmT-VuA8kKZHb2i69_VmBFg3jLX5zAPH0dxR=w780-rj-l80-nu-e365
JFHTrMR8_SNZisd2tSQm2WWofusHlxaqJ61rgAsxSjsgqoq6DoAcJ0hrVl4hSTuvXNcn8_c6Vu7XtDeS3PjDGITmM9mqAmEbtNvfYlFC4gZedw=w780-rj-l80-nu-e365
MmYoCejef8GMYHmrLX-5w-TmDNku8c8wae8qdOgCsbzWVVr-jjGgihTo9ugAK2gs0XaqubLB7kjc1PVaDLdZFiaJG2xAP5aXieoRd-TLOBqxpLU=w780-rj-l80-nu-e365

Bazı hayranlar bunun Lisa'ya bir destek olduğu düşünürken bazı hayranlar da bu eylemlerin gerçekte ne anlama geldiğini merak ediyor.

ZM05Uh2pgdWs7VTSZMLaoZYgsOgctGzO1urKs-5viO1VzTLfxVmcnsbrO65uKcf8kmiFhfEiL601Zi2BpmUqMSMq3bS_UxX8fTy_L3lRaaG34Zss=w780-rj-l80-nu-e365
UktWcVYtgKfwtbcyR63ITjVQn_IYdhbs5Z4Qp19gc41_EXQyiFjku-oLRPdSwI2PbZkx15553m6T-WuKyCeaZTdcJAUjgj8xiduXX_2GwajBswXz=w780-rj-l80-nu-e365
mjsVbPN_WSgDWjvrwbQSfuFOBQkCIKntQ2w3xyfcb9XehL-6xGmSU2e7dvAY5uM5nR5mCgSVjlZ_IPh60QSPm2QG8FF7YvHlc12GxrQVMFPYEfk=w780-rj-l80-nu-e365

Instagram hikayeleri 24 saat içerisinde kaybolur. Bunun yanı sıra, bazıları onun muhtemelen markanın çıkarlarını gözetecek şekilde hareket ettiğini savunuyor.

JC Babin, çeşitli marka etkinliklerinden Lisa'nın bir çok içeriğini paylaştı. Lisa markanın en ünlü elçilerinden biri olduğu için, JC Babin'in Lisa'nın etkinliklerden bu kadar çok fotoğrafına sahip olması şaşırtıcı değil.

Uq1PPIrKYC9vtCaJFUe7-pSp2CslpfYdrY5LZIc_JYEyYjRMAAwSMJSfe_i7P7jdDwHWbUARGU4rUue6yXFTWH79bdx-SgOQ9U7tROYcZ1o6Lg=w780-rj-l80-nu-e365

JC Babin'in profilinde, belirgin bir şekilde sergilenen ve Lisa'ya ait bir "Öne Çıkanlar" bile mevcut.

Lisa'nın The Crazy Horse'da sahne alması, Çin'den pek çok tepki ve olumsuz sonuç almasıyla sonuçlanmıştı. Çin'de tüm vatandaşların ve ünlülerin, müstehcenlik içeren herhangi bir eyleme katılmaları veya izlemeleri bile yasaklanmıştır. Hal böyle olunca, Lisa'nın Çin'deki sosyal medya hesapları bile zorla silindi.

Her ne kadar Çin'deki tartışmalar nedeniyle, CELINE ve BVLGARI'nin Çin'deki sosyal medya hesapları tarafından Lisa'nın içerikleri silinmiş olsa da, CEO ilham perisi Lisa'yı oldukça desteklemeye devam ediyor gibi görünüyor.

Kaynak:

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Şu an sinavlardan dolayi tum hesaplari kapattim tam takip edemiyorum olaylari ama ne kadar hesap kapatma vs olsada çinli fanlar ve global fanlar tepki gostermistir diye dusunuyorum yani o yuzden boyle bir adim atmis olabilirler yine de hikaye olarak degil de en azindan ig de kaldirilan fotograflar varsa onlar da geri yuklenmeli bu benim icin fazla anlam ifade etmiyor acikcasi iki taraftan da agzim yanmasin hamlesi gibi geldi bir de yg kapatti diyenler var bence o da dusuk bir ihtimal yg weibo resmi hesabini kapattiysa bile fan hesabini nasil yok etsin yani bilmiyorum telif den dolayi yapilabilir mi boyle seyler birileri aydinlartirsa sevinirim bir de sabah weibo da baya gezdim hala bircok lisa paylasimi yapiliyor lisa fan hesaplari da var lisa bar kadar buyuk olmasada yani bana sacma geldi o yuzden lisa bar in kapatilmasi da 🤷🏻‍♀️

Ü

Üye silindi 192

Adam çalışmıyor ki
Sadece milyarlarca parası ile marka yada şirket alıyor
Ekli dosyayı görüntüle 18022

Bunlar bir kısmı şirketlerinin
Bu kadar zengin olmaları iğrenç, zevkine klüplere fırlattığı paralar dünyanın öbür ucunda parasızlıktan okuyamayan, savaşta parasızlıktan ölüme mahkum edilen insanlara tam olarak hakaret. Bu hayatı Kapitalizmin köpeği olup insana kulluk eden yalakalar yaşıyor harbiden de ki adamın kara para aklama olayı varmış, hiç şaşırtmadı bu tür ucuz davranışlar.