Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Collab: Yunjin, Xiaoting, Bada Lee, Monica, Minnie

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Mama 2023'ün ikinci gününde yapılan bu collab sahnesi hakkında konuşabilir miyiz? Xiaoting dört büyükte olsa her gün gündemde olurdu, karizması sahnede devleşiyor. Minnie aralarında tek şarkı söyleyen kişiydi sanırım, Lion ile geçiş yapmasını çok beğendim. Sahnede sofistike bir görünüm sadece Yunjin'de vardı, kendi konseptleriyle eşleştirip ortaya güzel iş çıkarmıştı. Monica ve Bada'nın sahnesi biraz sönük kalmıştı. Toplu sahnede de Minnie ile Xiaoting'den gözümü alamadım.

Yunjin-Siren, Xiaoting-Medusa, Bada ve Monica-Chimera, Minnie-Sphinx olarak güçlü kadınlar sembolize etmişler. Canavar olarak görülen ama bir araya geldiklerinde kraliçeye dönüşen bir grup.

GAF9Rt_WYAA25Th.jpg GAF9SdzXIAAMP03.jpg GAF9UjGW8AE-c1S.jpg GAF9TeqWQAASyhq.jpg

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Şu sahneye bir ning ve yujin çok yakışırdı bu arada. Performansı izlemedim ama görünüşleri falan hoşuma gitti

Yujin o saç kesimiyle çok güzel olurmuş. Yeji ve Chungha da olsun isterdim.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Xiaoting sahnesi çok güzeldi en iyisiydi hatta. Bu kız hakkettiği ilgiyi almıyor yaa.Onun dışında minnienin performansını beğendim badadan farklı bişey bekliyordum sanırım pek ilgimi çekmedi. Bu sene bana mı öyle geliyor sahnelere özenmiş sanki dekorlar falan güzeldi genel olarak

Fanları için isteğim çok sinir bozucu ama grup dağılsa da Xiaoting daha iyi bir yerde çıkış yapsa diye bekliyorum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Beni çok tatmin etmedi bu collab. Bada ve Monika dan daha farklı ya da direk daha iyi bişey beklerdim hiç beğenmedim maalesef.
Kızlar arasında en iyisi de Xiaoting di. Yunjin bence karizması güçlü bir kız da kareografiyi beğenmedim özensiz geldi. Minnie şarkı söyledi mi söylemedi mi anlamadım ama aurası iyiydi. Genel olarak beklediğimi bulamadım sahneden 😭
Sahnenin en sönüğü Monica-Bada olmuş. Haklısın yorumlarında.

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,359
Minnie ve xiaoting benim biaslarim ikisi de cok guzel is cikartti ama beni en cok sasirtan da minnie oldu dansi cok gelismis hic siritmadi ve fizigide cok guzel😘