Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dara (Sandara Park) 'Festival' Ile Solo Çıkış Yaptı

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580

Klipte kıdemli şarkıcı Uhm Jung Hwa sürpriz bir şekilde görünüyor. "Festival", Dara'nın solo ilk EP albümü 'Sandara Park'ın çıkış şarkısı ve Uhm Jung Hwa'nın 1999'da çıkardığı aynı adlı şarkının yeniden düzenlenmiş hali. (remake)

Nasıl buldunuz?

Ü

Üye silindi 189

biraz gec kaldi bence. 2ne1 dahilali asirlar oldu o sirada ne sarki cikardi ne adam akilli oyunculuk yapti. yeni nesil adini bilmiyor eskiler de kucuk idollerle kafayi yemis daranin yasinda anca ballad sarkicilarini dinliyorlar. neyse benim demek istedigim solo cikardigini anca simdi duydum adi unutulmaya baslandi bile kendi potansiyelini kendi harcadi yazik

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Dara'nın zaten solo şarkısı yok muydu? Gerçi reklam içindi o sanırım ama yine de solo çıkış yaptı diye biliyordum, o yüzden "solo çıkış yaptı" cümlesini görünce garip geldi. Ayrıca bu kadın neden hiç yaşlanmıyor ya? KJKLSJGKGDLKL Tatlış kadın. Umarım başarılı olur. <3

Bu arada çocukken izlemeye bayıldığım o malum MV:

Konu Sahibi
NetizenAdmin

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
Dara'nın zaten solo şarkısı yok muydu? Gerçi reklam içindi o sanırım ama yine de solo çıkış yaptı diye biliyordum, o yüzden "solo çıkış yaptı" cümlesini görünce garip geldi. Ayrıca bu kadın neden hiç yaşlanmıyor ya? KJKLSJGKGDLKL Tatlış kadın. Umarım başarılı olur. <3

Bu arada çocukken izlemeye bayıldığım o malum MV:

Ben de öyle düşünmüştüm ama herhalde YG'den sonra ilk kez solo çıkış yaptı (?) diye öyle demişler. Bilemedim allkpop öyle yazmış.

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Ben de öyle düşünmüştüm ama herhalde YG'den sonra ilk kez solo çıkış yaptı (?) diye öyle demişler. Bilemedim allkpop öyle yazmış.
Aaa.. Mantıklı.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu şey gibi düşün, BTS üyelerinin albümlerinde kendi solo şarkıları olması gibi. Ama hiçbiri solo çıkmamıştı o zamanlar. Bu da grup aktifken üyelerin solo yayınladıkları şarkılardan biri. Ayrıca bu şarkıda CL de eşlik ediyor.
Bildiğim kadarıyla bu şarkı 2NE1 albümlerinde yer almadı ama ya. Tekli olarak yayınlandı diye biliyordum, Cass bira reklamı olduğu için. Ama CL ile düet şeklinde olması ve reklam olması sebebiyle solo çıkış olarak kabul edilmemiş olabilir gibi geldi.