Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Değişik Bir Özelliğiniz Var Mı?

cleda

Trainee
Tepki
8
çamaşır makinesinden korkuyorum. küçüklüğümde beni bir kez korkuttukları için bu durumdayım hwdgygdjags. telefonla birisi aradığında korkuyorum.
Excuse Me Wow GIF by Mashable

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Bende sakızı bırak çiğnemeyi dokunamam bile, gördüğüm an midem bulanıyor. Annem bana hamileyken çok sakız çiğnemiş o yüzden tiksinmişim. Kokusu bile öldürüyor beni 🥲karşımda sakıza işkence eder gibi çakkıdı çakkıdı çiğneyenleri öldüresim geliyor 😤

marin

Trainee
Tepki
639
Çiğ ete dokunamamak ve görünce midemin bulanması gibi bir huyum var. Annem köfte yoğurmamı istemişti bir kere, yani anlatırken bile o hissiyat içimi gıcıklatıyor, çok tuhaf hissetmiştim dokununca ve yapamamıştım. Masterchef'te Serhat vardı birinci olan onunda proteinlere çıplak elle dokunamıyorum gibi bir şey dediğini hatırlıyorum. O zaman tek olmadığımı anlamıştım.

hanakaru

Trainee
Tepki
28
su sesinden korkuyorum böyle bildiğin yanımda bir şişeyi sallasanız elimde olmadan ürkerim ne kadar değişiktir bilmiyorum ama