Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dilan Polat Kimdir Bunun Olayı Nedir

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,367
Sürekli önüme videosu çıkıyor kaç gündür. Bir videosunda günde 750. Bin TL harcıyorum diyor. Bir videoda kamera tükürüyor 😂

Dün bir şirketinin gelir vergisi 6 aylık 15.000 tl ödemiş. Vs vs

Ben bile aylık bundan çok vergi ödüyorumdur 😂😂

Umarım aranızda bunun ürünlerinden alan yoktur 😑😑

Flash TV bile daha iyiydi 😑😂

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
Lütfen biri enerciiii demeyi yasaklasın, her duyduğumda kafam deliniyormuş gibi hissediyorum. Meraktan profiline göz atarken kendisini eleştiren (hakaret içeren değil) birkaç yorumu beğenmiştim, umarım dava açtıkları arasında yer almıyorumdur 😅

üzülme kız netizen hukuk bürosu arkanda. kayısı ipten alır seni 😅

Tepki
1,364
Kimlere güveniyorsa artık, şu kadar harcıyorum bu kadar param var diye hava atmakta hiç sakınca görmüyormuş. Ama vergi ödemeye gelince eli sıkı olmuş birden. Neyse ki gösteriş merakı belki de büyük bir suç ağını ortaya çıkaracak. Umarım üstü kapatılmaz tüm bunların ve herkes layığını bulur.

Son düzenleme:

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
Kocasıyla kara para aklıyormuş bu haberlerden önce kim olduğundan haberim yoktu Allah'a şükür. Kadının sadece bu haberlerle ilgili söylediklerine baktım avamlık kabalık görgüsüzlük ne ararsan var. Ama şuç bizim halkımızda. Kültürlü bilinçli insanlar böylelerine prim vermez. Bunları görgüsüzce lükslerini gözlerine soktuğu için ünlü edip para kazandıranlara her şey müstehaktır.

kimchi

Trainee
Tepki
100
Hic uzulmedim basina gelenlere. Bu ulkenin yarisi asgari ucretle calisiyorken altin tozuyla kahve icip gunde 750k harcadığını soylersen insanlarin gozune batarsin bal gibi. Ben asıl deprem zamani gicik olmustum bu kadina, taha'nin ailesine yalancı iması yapıyordu. Trendyol'da markasi hep en çok satanlar arasindaymis ama 1 tane bile ürününü duymadim. 5-6 yil once dugun fotoğrafçılığı yaparken nasil birkac yilda 120 sube açtı (kendi ifadesiyle) cok merak ediyorum bunu.

Melike

Trainee
Tepki
135
Bir zayıflama hapı satıyordu. Takip ettiğim diyetisyen ürün inceleme videosunda eleştirince demediğini bırakmamıştı. Sen kimsin eleştiriyorsun sağlık bakanlığı onaylıyor vırt zırt diye. Ondan sonra engelledim. Başka bir fikrim yok kendisi hakkında. Fenomen işte ne diyeyim.
Bu kavgayı yapan fenomen Nez Demir, Dilan Polat değil. Allah'ım gerekli gereksiz her şeyi biliyorum keşke bende senin gibi bu olaylara müdahil olmadığım için karıştırsaydım. Bazen kendime çok kızıyorum. Bu tarz şeyleri izlediğim için ama kaos olaylarını da müdahale olmadan izlemeyi seviyorum 🙈😅

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Dilan polatı sevmiyorum ben enginn enercii fln seviyesice bence bide görgüsüz gibi her şeyini paylaşıyor.Onun ürünlerini yengemler fln kullaniyor iyi olduğunu diyorlar ama kullanmadım kullanmakta isemiyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Konuyla alakasız ama güzellik merkezi ile alakalı olduğu icin atıyorum bunu buraya nurdi'nin de böyle bir hesabı varmıs 🤣

Bu nurdisina mı?