Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dinlerken Rüyada Gibi Hissettiren Şarkılar

Ü

Üye silindi 197

-Enhypen Polaroid Love(böyle nasıl desem huzurla rüya karışımı bir şey bu şarkı benim için❤️😏)
-Lana Del Rey Dark Paradise(sesi rüya gibi kadının bence)
-Miley cyrus Angels Like You😏❤️
yazdığın son iki şarkı aşşşırı güzell bıkmayim diye sürekli dinlemiyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Jungkook - Still With You
bu şarkıya yağmur eklemişlerdi youtubeda çok daha güzel olmuştu dinlemediysen dinlemelisin

Snape

Trainee
Tepki
91
yazdığın son iki şarkı aşşşırı güzell bıkmayim diye sürekli dinlemiyorum

bu şarkıya yağmur eklemişlerdi youtubeda çok daha güzel olmuştu dinlemediysen dinlemelisin
Yağmur sesini genelde tek başına açıp uyuyamadığım günler uykuya dalabilmek için dinliyorum, uyku sorunu yaşayanlar deneyebilirler ben etkisini cok gördüm. İkisi birleşince harika bi şey olmuştur bu gece dinleyeceğim mutlaka

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Yağmur sesini genelde tek başına açıp uyuyamadığım günler uykuya dalabilmek için dinliyorum, uyku sorunu yaşayanlar deneyebilirler ben etkisini cok gördüm. İkisi birleşince harika bi şey olmuştur bu gece dinleyeceğim mutlaka
Ben ders çalışırken kullanıyorum.

Ü

Üye silindi 197

ben denedim de işe yaramadı bende ilaç kullanıyorum o yüzden…

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
exo - been through
baekhyun- underwater
chen - my dear

Snape

Trainee
Tepki
91
ben denedim de işe yaramadı bende ilaç kullanıyorum o yüzden…
Benim çok ciddi bir uyku sorunum yoktu belki o yüzden etkisini görmüşümdür. Bunun için ilaç kullanan tanıdıklarımdan duyduğum kadarıyla ilacın kötü yan etkileri oluyormuş umarım ilaç kullanmani gerektircek sorunun bir an önce iyileşir

Ü

Üye silindi 197

Biraz özel bir soru olabilir ama stresten falan mı uyuyamıyorsun? Ben de bir dönem aşırı derece uyku problemi yaşamıştım (4 gün hiç uyumadığım zamanlar oldu) sonra yaklaşık 1 ay Atarax kullandım ve geçti bir de garip gelebilir ama kedi uyutms müzikleri iyi gelmişti bana wjbhdwhbdhwebd hala ara sıra açıp o müziklerle uyuyorum.
kedi uyutma müziği mi
LFĞSÖFĞWÖFĞWÖTĞWÖT İYİYMİŞ
soruna gelince de bi çok sebebi var sadece stres değil,bi de ilaçlar da bi süre sonra işe yaramamaya başlıyo yaklaşık 3 yıldır var hala düzelmedi
seninki neyseki geçmiş sevindim çok zor çünkü 💕

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Jk still with you
Billie Eilish lovely
Jimin promise
Txt farewel neverland

Haim Moshe~Ad Sof Haolam
BTS~Sea
Jungkook~Still With You
Okean Elzy~Obijmy
Jang Nara~Sweet Dream
Kim Na Young~Once Again
Arash~Broken Angel
Arash~Pure Love
Sea spotify da yok. Yine hüzünlendim 😥

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Dreams Come True-Aespa
Gerek instrumental(?) olsun gerek kızların sesi olsun

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
lana del rey salvatore kesinlikle

alakasız ama bu şarkıyı dinlediğimde kalbim sıkışıyormuş gibi oluyor sizinde böyle hissetiğiniz bir şarkı var mı

mavi gri altüst olmuşum

marin

Trainee
Tepki
639
Bu soruya henüz dün yayınlanan şu performans ile cevap vermek istedim. Bilmem izlediniz mi ama o kadar duygu yoğunluğu yüksek ve içten olmuş ki çok duygulandım ve rüya gibi büyüleyici buldum. Bora harika bir şarkıcı 💖