Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dizi Önerir Misiniz ( Güncel )

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Güncel dizilerden bir dizi izlemek istiyorum. Çok ağır bir dizi olmazsa güzel olur

*The Killing Vote hariç. Onun bölümlerinin birikmesini bekleyeceğim

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
The bear'i izlemeni tavsiye ederim.Konusu ve samimi havasıyla sanki diziyi yaşıyormuşsun gibi hissettiriyor.Sosyal mecralarda belki karşına da çıkmıştır, yılın en iyi dizisi ödülünü aldı bu sene.
Ek olarak tam güncel sayılmaz ama Fleabag'i de öneririm İngiliz kara mizahı üzerinde ilerlese de depresyon yaşayan bir kadının yaşadığı zorluğu ve hayatını çok güzel ele almış.Bu dizi de dünyanın en iyi dizilerinden biri seçildi eleştirmenlere göre☘️
The Beer kardeşlerimle izliyordum şu an aynı şehirde olmadığımız için devam edemedik ama güzel bir dizi gerçekten 👌

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
The Uncany Counter şu an 2. sezonu yayınlanıyor.
1. sezonunu izlemiştim gerçekten çok güzeldi. 2. sezonun bütün bölümleri yayınlansın hemen izleyeceğim. Arada karşıma çıkıyor bazı sahneleri spoiler yememek için geçiyorum ama çok güzele benziyor. Bence izlemelisin senaryosu güzel, oyuncu kadrosu çok iyi birbirleriyle çok uyumlular ve çok komikler .
Başrollerinde Kim Sejeong ,Jo Byeong Gyu,Yoo Joon Sang, , Yeom Hye Ran oynuyor

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
Bu başlık iyi oldu daha da önerin valla sıkıntıdan dizilere sardım bunun film versiyonu da iyi olurr