Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle En Son Izlediğiniz Dizi

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Bunu merak ediyorum ben aslında vakit bulunca bakıcam İnşallah
Ben bugün 938298297492838.defa sil baştan yaptığım üzere Aşk-ı Memnu'ya başladım tekrar:d
Safe place dizim oldu resmen bir insanın safe place dizisinin Aşk-ı Memnu olması ne kadar acı bir şey biliyor musunuz🤧
Başla başla ben de birden esti başladım ndnfjds
İnan seni anlıyorum çünkü ben de 100 defa Yaprak Dökümü izlemişimdir, safe dizim olduğundan değil sadece her defasında sarıyor dljfjldsf

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,887
Bu aralar izleyecek dizi bulamadığım bir dönemdeyim. Bir tek queens of tears ı bölüm geldikçe izliyorum. Türk dizilerinden baharı güncel izliyorum. Bu akşam man is cupid dizisine başladım ama sarar mı bilmiyorum.

Prens dizisi de listemde. Ablam izlerken biraz kulak misafiri olmuştum. Zaten başrol adamı da çok severim. Bir ara o diziyi izleyecek havada olunca başlayacağım inşallah 😁

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Birden fazla diziyi aynı anda götüren bir manyak ben değilimdir umarımdbdhbdbdbd en son biten girl from nowhere’idi
Kalan izlediklerim;
High kick
Young Sheldon
Kaguya-sama sezon 3
Maya ve üç savaşçı

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Bu aralar izleyecek dizi bulamadığım bir dönemdeyim. Bir tek queens of tears ı bölüm geldikçe izliyorum. Türk dizilerinden baharı güncel izliyorum. Bu akşam man is cupid dizisine başladım ama sarar mı bilmiyorum.

Prens dizisi de listemde. Ablam izlerken biraz kulak misafiri olmuştum. Zaten başrol adamı da çok severim. Bir ara o diziyi izleyecek havada olunca başlayacağım inşallah 😁
Başla başla havanı bekleme o havaya sokuyor dmnsf
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Birden fazla diziyi aynı anda götüren bir manyak ben değilimdir umarımdbdhbdbdbd en son biten girl from nowhere’idi
Kalan izlediklerim;
High kick
Young Sheldon
Kaguya-sama sezon 3
Maya ve üç savaşçı
Maşallah dkcsdkfj

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Ben de bu diziyi çok merak ediyordum ama blutv almaya değer mi bilemiyorum kesitleri çok komik ama en son izlediğim diziyse supernatural 1. sezonu çok 4 günde falan bitirdim

Dean Winchester Coffee GIF
Öncelikle ben youtube'da 1. bölümünü izledim ve dayanamadım gittim aylık blutv üyeliği aldım, bence değer, değmesi için kendimi ikna ediyorum ddfhdsjf Şaka bir yana güzel dizi.
Supernatural'ı yıllar yıllar önce izlemiştim kuzenimle daha sonra izlemek istedim ama tek başıma izlemeye çekindiğimden izlmedim

Fuse0nfverse

Trainee
Tepki
275
En son hangi diziyi izlediniz ya da şu an izliyorsunuz ?
Ben Prens izliyorum ve tavsiye ederim. Komedi biraz öznel bir şey ama ben izlerken çok eğleniyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 28490
Benimde en son izlediğim dizi prensti sabahları ablam televizyonda açarken öylesine izlemeye başlamıştım hem tarihsever biriyim hemde komik bir diziydi beğenmiştim.

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Yalnız değilsin sürekli unuttuğum için not alıyorum hatta

The Crown - 5. Sezon 2. Bölüm
Doctor Slump - 7. Bölüm
The Office - 6. Sezon 21. Bölüm
Queen of Tears - 5. Bölüm
Young Sheldon - 6. Sezon 8. Bölüm

Bahar ve Aşk Yeniden’i de ekleyelim listeye moduma göre dizi değiştiriyorum sksmclvl
Aşk yenidene bende başlamıştım onu unutmuşum jddjndnd sen baya ilerlemişsin hepsinde maşallah 🔥🥰

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Prensi mutlaka izleyeceğim bi ara. Şu an bahar izliyorum

black_nana

Trainee
Tepki
15
Cheerup ve Rocket Boys izliyorum bir taraftan da gyeongseong creature :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Park Seo-Joon Drinking GIF by The Swoon

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
660
Death's game ve eulachacha waikiki 2. Sezonu izlemiştim en son
(Cidden güzel diziler izleyin, izlettirin)