Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dolap/Çekmece/Araba Kokusu

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Evetttt şimdi bu ürünü alıyorsunuz sonra bana tesekkur ediyorsunuz

Ben dolap için almıştım. Dolaab koydum şok oldum çünkü dolabın içi dışı odanın tamamı koridorun bir kısmı bu kokudan kokuyor ve missssler gibi kokuyor. 1/1,5 ay kokusu püfür püfür geliyor daha sonra azalıyor ama dolabı actığınızda cennetteymis gibi mis gibi bir koku yuzunuze carpıyor.

Sadece dolaba da koymuyorsunuz çekmecenize arabaniza da koyabiliyorsunuz. Araba için meyveli koku önermem çünkü klima çalıştıracaksanız meyveli koku boğucu oluyorm

Ben fresh kokuları sevdigim icin mangolu aldım ama vanilyalı, pudralı, lavantalı, kahveli, çikolatalı vs secenekleri vardı. Bana öneren kadın pudralıdan bir sürü almıştı. Kesinlikle tavsiye ediyorum 10/10

Ben 10 tlye almistim marketten ama internette 22 tl falan yine de tam bir fiyat performans ürünü

IMG_20230804_122636.jpg

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Kıyafetlere kokusu geçiyor mu?

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Bence geçmemiş olması iyi bir şey. Sonuçta bu koku, ortam kokusu olarak ayarlanmış. Vücutla direkt temas edecek kıyafete bulaşması bazıları için belki sıkıntı olabilir.
Evet daha iyi hic gecmiyor kontrol de etmistim cok tavsiye ederim😭😭 bunu aldıktan sonra missssler gibi kokunca koreli vlogger ablalar gibi hissedebilirsiniz💪🏻 çünkü tertemiz kokuyorlar

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Ben Trendyol dan baktım şimdi favorilerime ekledim genelde yumuşatıcı ve suyu küçük bı sprey kutusuna koyup dolabın içine ********* ama baktım lavantalı olan da varmış lavantaya bayılırım o yüzden daha almadan beğendim önerin için teşekkürler ❤️

• Alev
Reactions: ask

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Yaaaa çok iyi 🥺 Trendyol linki var mı? Güvendiğiniz bir satıcı varsa ondan alalım.

• Alev

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Trendyol linki var da ben internetten almadımmm

Thank U Reaction GIF by Amanda

• Alev