Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem %35 İndirimde!

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Benim hem ısı koruyucu hem de yumuşatıcı krem amacıyla duştan sonra kullandığım ve durulama gerektirmeyen harika bir krem var. Kendisi ikili paket halinde satılıyor zaten ve doğru kullanımda bir şişesi 2 aya yakın gidiyor (benim zorlayarak 2,5-3 ay yetirdiğim oldu dklgfjşldgf). Fiyatı son zamanlarda bi tık arttığı için alıp stok yapayım diyordum, dün bir baktım %35 indirim + 500 lira üzerine 30 lira indirim kuponları birleşince 1 paket 2'li set fiyatına 2 tane almış oldum nerdeyse ve yaklaşık 2,5 aya kadar kullanabildiğim için 300 liraya neredeyse 1 yıllık kremi çıkarmış oldum. lxjflfkg O yüzden sizinle de bu muazzam indirimi paylaşmak benim için bir şereftir. Ancak alacak varsa acele etsin çünkü bahsettiğim indirimin son 1 günü kalmış. 🥺 Şimdiden herkese ışıltılı saçlar diliyorum. lkxjfgkldfkl

1_org_zoom.jpg

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100

rossmann'da tanesi 105tl 🙈
Şaka mi... Neyseki 4 tanesini 300 liraya aldım her türlü kârdayım ama kahroldum birazcık da. şldfksgşlsdfgkl
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İndirimde olan ürünleri iyi kontrol edip alın watsons bozuk ürünleri indirime sokmuştu..
Bozuk ürün geldiği an başlarına bela olurum. odfgpodıfgk

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
Müthiş bir haber SHDVPIHADJPOVHPOISDHBPANBPKNAPÖBNVANDÖBPHPAOJBS

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,071
Başlık LSLDLCLVLVMV
Forum olarak reklam sektörüne de atıldık.Marka yüzü olacağız yakında