Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Beğendiğiniz Konser Dizaynları

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Bugün biliyorsunuz ki Aespa Tokyo Dome'de konser gerçekleştirdi. Kızlar cidden harika bir iş çıkarttı. Onlarla gurur duyuyorum. 4.jenerasyonda Tokyo Dome'de performans sergileyen ilk grup oldular. Ayrıca hareket eden sahnede performans sergilediler. Karina yükseklikten korksa da hepsi harika iş çıkarttılar cidden.
Bu sahneyi görünce aklıma TWICE'ın 2019'da yaptığı Dream Day Dome Tur'unda da kullandığı geldi.Momo, Dahyun ve Mina yükseklikten korksa da harika bir iş çıkartmışlardi.
(Hareket eden sahneyi ilk Arashi üyeleri yapmıştı.)

İdollerin sevdiğiniz bir konser dizaynı var mı?

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Konser videolarına bakmamıştım hemen bakmaya gidiyorum🤩 aespa konserlerde gerçekten iyi iş çıkarıyor, eskiden sahne performanslarına çok laf ediliyordu ama doyurucu performanslar çıkartıyorlar ve sahnede güzel eğlenip eğlendiriyorlar. Hold on Tight sergilemelerine mi remix versiyona mı şaşırayım 😅 hemen izlemeye gidiyoruum

Twice japon konserleri bir başka olur zaten. Japonya Twice'ın mekanı, her dome'ları harika
Konser videolarını bende yeni yeni izledim hepsi harika iş çıkartmış. Solo'lar ayrı bir güzeldi. Ayrıca Giselle'nin kendi yazdığı ve bestelediği şarkı da ağlaması da beni duygulandırdı. Bir kaç kez kulaklık sorunu yaşamış sanırım ama yine de üstesinden gelmiş konserin. My J'lerde harika iş çıkartmış. Harika bir şekilde kızlara eşlik etmişler.Onları da tebrik ediyorum. Cidden en iyi fandom hep Japon fandomlar. Ne kadar yaşlansan da kötü şarkı da yayınlasan hep sadıklar👏
Japonya gerçekten TWICE'ın mekanı. Bu sene yaptıkları 4 adet stadyum da harika iş çıkarttılar. Yağmur yağdığında herkes çok endiselenmisti ama onlar birbirleriyle su savaşı yaptılar resmen 🤣🤣
Ayrıca aşağıdaki gibi standlarda hayranların arasında dolasmalarini da seviyorum grupların. Stadyumda zor oluyor idolünü görmek ama bunun sayesinde onları görebiliyorsun da