Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Iyi Hogwarts Binası

En iyi bina

• Gryffindor

Kullanılan: 5 20.0%
  • Slytherin

Kullanılan: 9 36.0%
  • Hufflepuff

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ravenclaw

Kullanılan: 11 44.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,178
Potterhead üzerinden hiç test yapmadım ama bence bir ravenclaw im.Eger üyelik istemiyorsa yaparım şimdi belki.Onun dışında en sevdiğim bina ravenclaw.Benim listem
1-Ravenclaw
2-Slytherin
3-Gryffindor/Hufflepuff
İlk olarak ravenclaw ve Slytherin en havalı binalar bunu inkar etmeyelim.Gryffindor kadar abartılan başka bir şey görmedim.Hufflepuff ise çok sıkıcı ya hiç kaos,olay falan yok.En son bir cedric öldü binada başka bir olay yok.Misal okulda birşey oluyor herşeyin altından Slytherin çıkıyor Gryffindor engellemeye çalışıyor olayı rawenclaw olaya direkt dahil olmuyor neden çünkü zekiler işleri güçleri yok harry vs draco ya mi dahil olsunlar.Hufflepuff tan tık yok ama.Bence burdaki ana sorun Rowling.Kadın öyle bir pısırık yazmışkı Hufflepuff ı.Birde rawenclaw da aynı şekilde çok ayrıntıya girilmeden anlatılmış.Varsa yoksa Gryffindor abla yeter artık biz diğer binalarıda okumak istiyoruz.Ve son olarak hermonie ravenclaw a gitseydi harry Voldemort a karşı kazanamazdi hermonie harcandı Gryffindor da.