Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru En Sevdiğiniz Korku Filmi

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Benimki: Liste Sözlüsü

Başrol oyuncular: Öğretmen ve öğrenciler.
Konu: Listeden rastgele seçip sözlü yapmak isteyen bir öğretmenin öğrencilere yaşattığı korkulu ve adrenalin dolu anlar.
Çıkış tarihi: Okulun bulunduğu tarih.

Şaka bir yana izlediğim korku filmlerini hatırlamıyorum. Fakat Korku Seansı güzeldi

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Izlediğim tek korku filmi Hayalet Gemi. Filmi sevmiş miydim pek hatırlayamıyorum. Kuzenlerimle birbirimize sarılmaktan çığlık atmaktan film birazcık yalan olmuştu ama finalindeki müziğe bayıldığımı hatırlıyorum.

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Benimki: Liste Sözlüsü

Başrol oyuncular: Öğretmen ve öğrenciler.
Konu: Listeden rastgele seçip sözlü yapmak isteyen bir öğretmenin öğrencilere yaşattığı korkulu ve adrenalin dolu anlar.
Çıkış tarihi: Okulun bulunduğu tarih.

Şaka bir yana izlediğim korku filmlerini hatırlamıyorum. Fakat Korku Seansı güzeldi
Ciddi ciddi okuyodum basta

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Korkmuyorum ki salak gibi guluyorum yinede korku seansi karadedeler olayi dabbede kubrali olan kac hatirlamiyorum gerilim ve seri katil vs olanlarda daha cok korkuyorum nefesini tut vardi sanki o guzeldi netflixde

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
Yabancıların korku filmleri kötü değil ya jumpscare yiyip çıkıyosun ama türk korku filmleri gerçekten KORKUNC. ömür boyu sürecek türden korku. 9 sene önce dabbe izlemiştim hala korkuyorum

Tepki
1,364
Korku ve gerilim filmleri izlemeye bayılırım ama slasher denilen herkesin kesip biçildiği türünü pek sevmem. Genellikle gerilimin de hat safhada olduğu ve bir hikayesi ve ters köşesi bulunan korku filmleri favorimdir. Aklıma ilk gelenler:
6. His
The Others
Conjuring 1
A Tale of The Sisters
Gothika
La Cara Oculta
El Orfanato
Mama
Marrowbone
The Haunting (1999)
En sevdiğim korku dizisi: The Haunting of Hill House

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
Korku ve gerilim filmleri izlemeye bayılırım ama slasher denilen herkesin kesip biçildiği türünü pek sevmem. Genellikle gerilimin de hat safhada olduğu ve bir hikayesi ve ters köşesi bulunan korku filmleri favorimdir. Aklıma ilk gelenler:
6. His
The Others
Conjuring 1
A Tale of The Sisters
Gothika
La Cara Oculta
El Orfanato
Mama
Marrowbone
The Haunting (1999)
En sevdiğim korku dizisi: The Haunting of Hill House
conjuring 1 en efsanesi bence. 3 de iyiydi ama 1 inanilmaz kaliteli