Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket En Sevdiğiniz Kullanıcı

django

Trainee
Tepki
145
benim en sevdiğim kullanıcı @Valin
ben foruma katılalı çok olmadı ve sadece kendisiyle sohbet ettim. çok da tatlı birisi🥰 üstelik de Atiny😍 daha ne olsun🙃

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
benim en sevdiğim kullanıcı @Valin
ben foruma katılalı çok olmadı ve sadece kendisiyle sohbet ettim. çok da tatlı birisi🥰 üstelik de Atiny😍 daha ne olsun🙃
Ayyy sabah sabah mutlu oldum. Duygularımız karşılıklı ❤️ 🥺 Sen bana atiny dedikçe ben cidden tekrar atiny olacağım sanırım xjcjdhv

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
Ya buradaki pek çok kişiyi gerçekten seviyorum ama bazı kullanıcılar gerçek hayattaki arkadaşlarımın arketipine çok benzediği için daha bir sıcak hissediyorum mesela @canimbanabas @imruveyyy💙 @andromeda @Haney 🍯 @floreiser @Hissiz Müziğim ve @Bloom🔥 bana bu vibe ı veriyor. Konuşurken daha bi abla vibe ı veren ve sevdiğim kullanıcılar da @çiçek @kayısı ve mineonere. Bir de böyle birçok konuda uzun uzun konuşup,goygoy yapsak muhabbeti çok sarar dediğim @andromeda,@tospicyforyourheart ve @fosforlucevriye var. @Prenses Ciklet de de hepsinden bir tutam var.
ayisigimmmmmmmmmm 🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹 seninle konusurken kirk yillik arkadasimla konusuyo gibi hissediyorum ben de o kadar samimisin ki🤤🤤🤤 ay günüm güzellesti sayende 💓💞💕💗💖💘💝🩷

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,194
Sevdiğim birçok üye var benim de az daha zamanım olsa uzun uzun sebepleriyle açıklarım ama şu an zamanım sadece kısa bir liste yapmaya yetiyor üzgünüm ve sizi seviyorum
Mineonere, andromeda, @canimbanabas , @Ayisigi , @Arven , Bloom, @BobaTea , @imruveyyy💙 ,@Haney 🍯 aslında daha var çooook zamanım oldukça ekleyeceğim 😌😭💜

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Ya buradaki pek çok kişiyi gerçekten seviyorum ama bazı kullanıcılar gerçek hayattaki arkadaşlarımın arketipine çok benzediği için daha bir sıcak hissediyorum mesela @canimbanabas @imruveyyy💙 @andromeda @Haney 🍯 @floreiser @Hissiz Müziğim ve @Bloom🔥 bana bu vibe ı veriyor. Konuşurken daha bi abla vibe ı veren ve sevdiğim kullanıcılar da @çiçek @kayısı ve mineonere. Bir de böyle birçok konuda uzun uzun konuşup,goygoy yapsak muhabbeti çok sarar dediğim @andromeda,@tospicyforyourheart ve @fosforlucevriye var. @Prenses Ciklet de de hepsinden bir tutam var.
Senin bu tatlılık şaka mı şekerim💕
Benim için de aynısı geçerli. Çok tatlı, komik ve eğlenceli birisin🤍

Ben tek tek etiketlemeyeceğim çünkü çoook kişi varr. O yüzden hepinizi etiketledim varsayın olur mu🥺. Hepinizin forumdaki rengini seviyorum bütün güzellikler sizi bulsun 💞

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
Sevdiğim birçok üye var benim de az daha zamanım olsa uzun uzun sebepleriyle açıklarım ama şu an zamanım sadece kısa bir liste yapmaya yetiyor üzgünüm ve sizi seviyorum
Mineonere, andromeda, @canimbanabas , @Ayisigi , @Arven , Bloom, @BobaTea , @imruveyyy💙 ,@Haney 🍯 aslında daha var çooook zamanım oldukça ekleyeceğim 😌😭💜
aboooo hic beklemiyodum😭😭😭🥹🥹🥹 forumdaki en komik insanlardan birisinnn. bildirimlerimde seni görünce cok seviniyorum ve gururlaniyorum bu kadar slayy birinden kalp aldigim icin😛😛 cok eglencelisin foruma inanilmaz renk katiyosun cevriyemm🩷🩷🩷🩷 günüm cok güzeldi 7 kat daha da güzel oldu🥳🥳🥳
🫨🫨

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Ben de seni çoooook seviyorum slay queenim benim 🥺🥺

Zaten konuştuk ama yine de etiketlemek istiyorum @Haney 🍯 seni seviyorumm 💘
Hanımefendi ben de sizi çooook seviyorum gerçekten inanılmaz çok seviyorum 😭😭

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
AY AGLATACAKSIN BENII😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 foruma yeni geldin ama o kadar tatlisin ki hemmen gönlümde taht kurdun🥂🥂🥂 MUTLULUKTAN UCUYORUM BUGÜN 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷 cok sevimlisinnn🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,194
aboooo hic beklemiyodum😭😭😭🥹🥹🥹 forumdaki en komik insanlardan birisinnn. bildirimlerimde seni görünce cok seviniyorum ve gururlaniyorum bu kadar slayy birinden kalp aldigim icin😛😛 cok eglencelisin foruma inanilmaz renk katiyosun cevriyemm🩷🩷🩷🩷 günüm cok güzeldi 7 kat daha da güzel oldu🥳🥳🥳
🫨🫨
canimbanabas şimdi sana aşık oldum artık sen de banabas 😌😉