Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Enhypen Şarkıları Neden Hak Ettiği İlgiyi Görmüyor?

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Bite Me, Blessed-Cursed, Given-Taken, Drunk Dazed, Fever, Future Perfect, ParadoXXX gibi şarkılar yapıp bu kadar az ilgi almaları ben çok şaşırtıyor. Kesinlikle daha çok göz önünde olmayı ve tanınmayı hak ediyorlar. Belift ne zaman grup şarkı çıkartsa sarhoş oluyor olabilir, bu kadar az promosyonun da başka açıklaması yok. Özellikle Future Perfect, Blessed Cursed ve Given-Taken harcanmış gibi hissediyorum. Heeseung ve Jungwon gibi iki üyeye sahipsin ama çocukları parlatmamak için her şeyi yapıyorsun.

Ekli dosyalar

• Heeseung Heeseung Enhypen GIF - Heeseung Heeseung Enhypen Heeseung Wink - Descubre y comparte ...gif
    Heeseung Heeseung Enhypen GIF - Heeseung Heeseung Enhypen Heeseung Wink - Descubre y comparte ...gif
    384.6 KB · Görüntüleme: 0
Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Başka şirketler grupları tanınsın diye birçok şeyi yaparken Bite Me dönüşü için grup üyelerinin CEO ile görüşmesi gerektiğini duyduğum andan beri Belift'e beddua üzerine beddua ediyorum, şirketin konsept ve şarkı seçimleri o kadar iyiyken promoda olan pasiflik ile dönüşler arasındaki süre beni deli dehşet ediyor.
Belift üyelere biraz daha değer verse her şey olacak aslında ama yok.Ya da madem düzgünce işini yapmayacaksın sal o zaman çocukları

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Paradoxxxun nakaratı aşırı sarıyo niye sevmiyolar bilmiyorum
Değil mi yaa "We pump it up bilmemne" diye bağırıyorum dinlerken. "So call me P R D X invader!! Woah-oh-oh!" Woah-oh-oh kısmına aşığım bu arada. Şarkıyı keşfetmem bu kısım sayesinde olmuştu, duyduğum anda demiştim ki ben bu şarkıyı bulmalıyım. Şakasız iki hafta falan uğraşmıştım bulmak için

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Çatır çatır harcandı hemde o kadar enha şarkısı geldi geçti benim için en iyi enha şarkısıdır ama işte Kore halkı enhayı bir türlü sevemedi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Paradoxxxun nakaratı aşırı sarıyo niye sevmiyolar bilmiyorum
Kore halkına düzgün tanıtıldığına inanmıyorum. Kız gruplarına verdiği desteği TXT ile Enhypen'e verseydi onlar da bugün Melon ilk 20'de yer ederdi. Promo süresi üç gün o da iki gulhü bir elhham okuyup "nazar değmesin, başarı gelsin" duası filan.