Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Erkek Gruplarından Şarkı Önerileri

zehra21

Trainee
Tepki
195
Bu konu daha önce açıldı mı emin değilim... Açıldıysa özür dilerim, kapatırım konuyu hemen

Burada da daha önce konuşmuştuk ama bu aralar erkek grupları birazcık düşüşte görünüyor. O yüzden bende sizlere sormak istedim jen fark etmeden en sevdiğiniz erkek grup şarkıları hangileri? (Gruplar band olmasın)

İlk ben başlayayım

En sevdiğim grup başlık şarkıları

Kpop dinleyen herkesin duyduğu o şarkı... Tam bir klasik. Mükemmel bir şarkı

Lütfen bunu dinleyin muhteşem çünkü

Ekleyip eklememekte kararsız olduğum bir şarkı. Şarkının kendisini çok seviyorum yayınlanmasının üstünden kaç sene geçti hala çok severek dinlediğim bir şarkı ama Pentagon'un bildiğim tek şarkısı. Pentagon'un başka hangi şarkısını önerirsiniz?

En sevdiğim b-side şarkılar

Kesinlikle dinlenmesi gereken bir şarkı.

Yeni çıkmasına rağmen bayıldığım o şarkı bence en son geri dönüşteki en güzel şarkı idi.

Bir de grup şarkısı olmasa da grup albümünün içinde yer alan DK solosunu eklemek istedim. Bu şarkın yapımında LP de yer almış şarkıda onuda hissedebiliyorsunuz.

En sevdiğim solo başlık şarkıları

Kaç kez dinlediğimi hatırlamıyorum bile gerçekten çok güzel bir şarkı...

Yine Taemin yine harika bir iş...
Bence gidip Taemin'in bütün albümlerini dinleyin

Arkadaşlar Jay sonunda solo albüm çıkardı 🥳🥳🥳 ve askere gidiyor 🥲
Daha düzgün tanıtım bile yapamamdan askere gitti çocuk...

Geçen sene bu şarkıyı duymayan kalmadı bence ama yine de eklemek istedim çünkü çok güzel

En sevdiğim solo b-side şarkıları

Bence başlık şarkısı olması gereken şarkı

Benim önerilerim bu kadardı sizin şarkı önerilerinizi de merak ediyorum. Band dışı kpop olmayan şarkılar da olabilir

HYS

Trainee
Tepki
186
txt-farewell neverland,maze in the mirror,ghosting
bu önerdiklerim biraz duygusal şarkılar

kitsune

Trainee
Tepki
17
Seventeen fanı değilim ama bu şarkıyı fanlarına yapmışlar sanırım. Sözleri çok güzel arada dinliyorum.
Bu şarkının değeri yeterince bilinmiyor bence.
Bu şarkının I-land versiyonunu nedense daha çok seviyorum kayıtta sesleri daha inceltmişler gibi geliyor.
çıktığı zaman bu şarkıya takıntılıydım.
bu şarkı cidden mod yükseltici bence
bu şarkı benim için çok farklı ve yeterince dinlenmediğini düşünüyorum hoseokun partı 💜💖
bu şarkıyı bilmeyen var mı bilmiyorum ama yani sadece dinlemekle olmaz performansını da izleyin hehe
Ben de bu anı bekliyormuşum galiba shjdsahjdsahj birazcık fazla oldu ama hepsi çok güzel şarkılar.

ningring

Trainee
Tepki
6
Bu şarkıya bayılıyorum. Özellikle canlı performansı çok güzel.