Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Erkek Gruplarının Başlık Şarkılarından Hangisini Daha Çok Seviyorsunuz?

Hangi başlık şarkısını daha çok seviyorsunuz?

• Fake Love (Bts)

• Blood Sweet & Tears (Bts)

• Growl (Exo)

• Ko Ko Bop (Exo)

• Miroh (Stray Kids)

• God's Menu (Stray Kids)

• Hot (Seventeen)

• Super (Seventeen)

• Loser & Lover (Txt)

• Lovesong (Txt)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Dikachu

Trainee
Tepki
81
Stray Kids'te seçmekte zorlandım. Tüm şahaserlerin arasından nasıl bir tane seçicem 😭 Bir ay önce olsa Miroh derdim fakat şu sıralar God's Menu'ye takıntılıyım baya.
Exo'da da seçemedim 😭 Hepsi mükemmel. İlla bir tane seçeceksem Ko Ko Bop olur. EXO'yu tanımamı sağlayan şarkı.
Bts şarkıları bana genel olarak hitap etmese de Blood, Sweat & Tears ve Black Swan gerçekten güzel.
Txt'deki fav şarkım Loser&Lover. Şarkı çok güzel gerçekten.
Seventeen şarkıları arasından da Super'i daha çok beğeniyorum. Özellikle başlangıç kısmı>>>>>>>>>

Konu Sahibi
Lilac

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Şimdi;
BTS-Fake Love (Ben bu şarkıya gerçekten takıktım bir aralar 🤌)

EXO-Growl 🔥🔥🔥

SKZ-God's Menu (Miroh'u dinledim mi tam hatırlamıyorum ama God's Menu çıktığı zaman özellikle herkes gibi Felix'in partına takıktımm sjsjsjsj)

Seventeen-Hot diyorum zaten Seventeen dinlemiyorum bir tek bir programdan dolayı Hot benim için efsane jsjsjsjsjsjsj

TXT- AYYYYY ÇOK ZORLANDIM BEN BURADA 😭😭 TXT'yi Lovesong şarkısı ile kesfetmiştim ama bu aralar Loser lover'a takıldım 😭😭🔥🔥
Fake Love benim için çok başka bi yerde, çıkar çıkmaz Bts şarkıları arasında 1. sıraya oturmuştu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Stray Kids'te seçmekte zorlandım. Tüm şahaserlerin arasından nasıl bir tane seçicem 😭 Bir ay önce olsa Miroh derdim fakat şu sıralar God's Menu'ye takıntılıyım baya.
Exo'da da seçemedim 😭 Hepsi mükemmel. İlla bir tane seçeceksem Ko Ko Bop olur. EXO'yu tanımamı sağlayan şarkı.
Bts şarkıları bana genel olarak hitap etmese de Blood, Sweat & Tears ve Black Swan gerçekten güzel.
Txt'deki fav şarkım Loser&Lover. Şarkı çok güzel gerçekten.
Seventeen şarkıları arasından da Super'i daha çok beğeniyorum. Özellikle başlangıç kısmı>>>>>>>>>
Ko ko Bop çıktığı dönem exo üyeleri de exo l'ler bıkmıştı, çok gülmüştüm o zaman bu duruma ksksjsk hatta konserde bi Koreli kız 'yine mi bu şarkı' gibisinden bağırmıştı ksjsjsksk
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

loser lover ayri bi konu olsa da lovesong... daha da otesi lovesongun japonca versiyonu lovesong bir kulturdur ben lovesong kadiniyim
+acunun parası

Bende Lovesong'a bayılıyorum ama txt'nin bsideları >>>