Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Etkinlik Vakti Idol Yorumları

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Hakkında çok bir düşüncem olmadığı için kısa bir araştırma yapıp geliyorum 🫡
Sen felix hakkinda konus o zmn felix verecektim birilerine unutmusum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@ask sana sana verdim oylesine
Sana cok güzel kız galiba i cant stop me erada giydigi gri bir takım vardı orada bir takım fotograflar cektirmisti ve hem asiri guzeldi hem de asiri sexyydi o zaman milletin neyden bahsettigini anlamistim. Bir de karsima cikan reelslerde falan Jeongyeona cok kibar davraniyordu sevmistim. Oyle negatif bir sey almadim hic umarim cok duzgun biridir. Yalnız iliski tercihleri beni endiselendiriyor hem japon hem de sektorun icinde buyumus biri ya (mesela momo heechulla sevgili olmustu) o tarz biriyle olsun ben istemezdim mesela umarim duzgun birini bulur

@ask sana sana verdim oylesine
Ben sana sakura veriyorum

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
İnşallah karakter sınırı yoktur. Şimdi ben Felix'in gerçekten her yönden iyi bir insan olduğunu düşünüyorum klasik bir erkek kafası onda da var ama rahatsız etmeyecek düzeyde. Oldukça duygusal olduğunu ve şakaya gelemediği düşünüyorum zaten üyeler de ona şaka yapmıyor. İşine aşık bence çünkü kendini geliştirmeye çalışıyor. Önüne gelene kurabiye dağıtması o kurabiyeleri de kendinin yapması çok tatlı geliyor bana. Aynı zamanda anne kuzusu avustralyadan ayrılmak onun için zor olmuş olmalı. Gözlerinin parıldaması hoşuma gidiyor. Bence yolu açık idollerden hani popülerliği kesinlikle zirveye ulaşmadı

@Only Once🍭 Jungkook
Felix Genshin impact oynuyormus💪🏻

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
3,904
Sana cok güzel kız galiba i cant stop me erada giydigi gri bir takım vardı orada bir takım fotograflar cektirmisti ve hem asiri guzeldi hem de asiri sexyydi o zaman milletin neyden bahsettigini anlamistim. Bir de karsima cikan reelslerde falan Jeongyeona cok kibar davraniyordu sevmistim. Oyle negatif bir sey almadim hic umarim cok duzgun biridir. Yalnız iliski tercihleri beni endiselendiriyor hem japon hem de sektorun icinde buyumus biri ya (mesela momo heechulla sevgili olmustu) o tarz biriyle olsun ben istemezdim mesela umarim duzgun birini bulur
Screenshot_2023_1009_125602.png
Su kombin sanırım
Ben sana sakura veriyorum
Yani bana çok yetenekli bir idol gibi gelmiyor.Ama üzüldüğüm idollerden biri.Jpopta büyümüş çünkü p*do nun merkezi bildiğin.12-13 yaşlarında çıkış yapmış kim bilir neler yasamistir o yaşlarda

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Ekli dosyayı görüntüle 18914
Su kombin sanırım

Yani bana çok yetenekli bir idol gibi gelmiyor.Ama üzüldüğüm idollerden biri.Jpopta büyümüş çünkü p*do nun merkezi bildiğin.12-13 yaşlarında çıkış yapmış kim bilir neler yasamistir o yaşlarda
Evettt bu kombin hem cok sirin fotolsri vardi hem de assssiri cekici fotolari vardi. Bir insan olmak isteseydim direkt bu kombinli sana olmak isterdim

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
@Haney 🍯 Lee Know 😉
@ask Suhoyu etkinliklerden geri bırakamam sen Suho hakkında konuş
Suho exonun lideriydi diye hatirliyorum. Grubunun surekli arkasini kollamasini fanlarla iletisimini takdir ediyorum (twda canlilari dusuyordu sanki karsima) bir de dumduz bakinca orta bulmustum ama irene ile cekimleri vardi orada bir afet olmus muthis bir sey olmus. Simdi googledan yine baktim masallah cok iyiymis gercekten Allah sahibine bagislasin

Biri bana da versin sevdim bu etkinliği
Karina veriyorum sana

liikyaliikya

Trainee
Tepki
384
Çok zarif görünen, prenses gibi birisi. Sesi ve görseli çok uyumlu, uzaktan oldukça samimi, sevimli birisine benziyor. Pembeyi yakıştırıyorum. Dördüncü jenerasyonda çok underrated bulduğum bir görsel, grubun en güzeli olduğunu düşünüyorum. Genel olarak Koreliler de seviyor gibi görünüyor.

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Çok zarif görünen, prenses gibi birisi. Sesi ve görseli çok uyumlu, uzaktan oldukça samimi, sevimli birisine benziyor. Pembeyi yakıştırıyorum. Dördüncü jenerasyonda çok underrated bulduğum bir görsel, grubun en güzeli olduğunu düşünüyorum. Genel olarak Koreliler de seviyor gibi görünüyor.
Ay ne guzel yorumladin

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,304
@Haney 🍯 Lee Know 😉
@ask Suhoyu etkinliklerden geri bırakamam sen Suho hakkında konuş
Ooo Lee Know demek
Lino'yu çok yakışıklı buluyorum. Görselinin dışında kesinlikle yetenekli biri. Stray Kids'te Han, Seungmin ve Chan dışında ahım şahım vokali olan biri yok demiştim ama konserden bir klip izleyince Lee Know'nun vokali hakkında düşüncelerim değişti. Sesini çok beğeniyorum, grupta en sevdiğim ikinci ses. Gruba renk katıyor, o olmadan grup olmazdı. Jyp iyi ki onu gruba geri almış. Dışardan sert görünmesine rağmen aslında iyi ve düşünceli birisi Lino. Kesinlikle "acımasız" değil 🙁. Benim düşüncelerim böyle Lino'm

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
Kimse yazmadan söyleyeyim lütfen bana kimseyi yazmayın 😶🌫️💗🌸

Umarım yanlış anlasılmam 👉🏻👈🏻
Sen Jiminseksüel olduğun için ondan başkasına klavyen gitmez. Zaten buradakiler de Jimin aşkını biliyor 😄. Seni, Jimin'i övdüğünü var sayıyorum( sanki benim karar vermem gerekiyormuş gibi karar vermem🤦)

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Hiç tanımıyorum desem 😭😭 neyse ben sana sorayım o zaman @ask tzuyu
Ben sana giselle vereyim o zaman

Tzuyu cok tanimiyorum disaridan cok sessiz sakin duruyor ve gordugum videolarinda da oyleydi. Kpop stanler en popi nayeon vs saniyor ama globalde tzuyunin adi geciyordu ben cok kpop takiplemeden once. Bir de tzuyunin bayrak hakkinda ozur dilemesi olaylarindan sonra icine kapandigini soyleyen yorumlar gormustum, yarismadan beri takip etmedigim icin bilemiyorum ama olabilir. Bence nayeonla cok zıt kisklikleri var

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
İve'ı grup olarak nadir dinliyorum. Üyeleri bireysel olarak hiç bilmiyorum. Arada Wony'nin haberi çok yapılıyor.
Yujin'e gelecek olursak müzikal anlamdaki yeteneği hakkında ne diyebilirim bilmiyorum. Hiç o kadar takip etmedim. Ama güzel ve çekici bi yüzü var. İlerde oyunculuk yapsa görseliyle hiç sırıtmaz bence. Ayrıca güzel bi fiziği de var.

• Alev
Reactions: ask