Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Etkinlik Vakti Idol Yorumları

fosforlucevriye

Rookie Idol
Tepki
1,158
Soojin bir sürü olaylar fln olmuştu ama hakim değilim, onun öncesinde çöl cazibeli bi abla olduğunu düşünürdüm şimdi bir şey düşünmüyorum

• Alev
Reactions: ask
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,847
bana da bir idol ismi yazın bakalım, merak ettim kimi yazacaksınız

• Alev

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,847
Ben sana Lily vermek istiyorum
demek Lily veriyorsun kendisini hiç takip etmiyorum ama bakmıştım güçlü sesi var yetenekli biri sadece daha da geliştirmeli izlenimi alıyorum o kadar, oldukca iyi niyetli saf bir kız enerjisi alıyorum ondan,duygusal da biri bence ben anlarım ben de duygusalım çünkü, çok tatlı şeker sempatik bir kız mutlu olmayı çok hak ediyor umarım Lily daha çok tanınır

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,847
Potansiyelini gosteremedigini dusunuyorum evet vokal acisindan zayif olabilir ama visuali ve dansiyla alip goturebilirdi kendini
Hyunglarini her zaman desteklemesi cok hosuma gidiyor
Hosuma gitmeyen tek seyi ise eskiden s****gri ile yakin olmasi
umarım o skandaldan sonra kamera arkasında yakın değildir ve sana katılıyorum visual ve vokal ile götürebilirdi biraz özgüven lazımdı

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,785
Ive yujin yorumla sen de ltfn
@Diana ningning
@Blabla jin
@baggy taeyeon
@Melc taeyong
Jimin'den sonra en favori BTS üyem olur kendisi. Her ne kadar komikligi ve tuhaf esprileriyle grup içinde öne çıkan birisi bile olsa şarkıcı kimliğini, verdiği temiz aurayı çok seviyorum. Kendiyle barışık olmasını da çok seviyorum. Onun dışında iyi kişiliği olan düzgün bir insan olduğunu düşünüyorum. Solo şarkılarını çok severim bazen komik hataları da olsa şarkıları duygulu söylüyor

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Hanni tam Koreli Vibe veriyor bazenleri yabancı olduğu gerçeği garip geliyor onun dışında dansta voklde ve sahnede diğer grup arkadaşlarına nazaran parlıyor

• Alev