Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fanlarina Sevgilileri Gibi Davranan Idoller

Ü

Üye silindi 189

ozellikle de korede kpop muzik sektorunden cok eglence sektorunun bi parcasi olarak lanse ediliyor. sirketler ozellikle de erkek idolleri fanlari icin birer ideal sevgili olarak gosteriyor. idoller de hic geri kalir mi? sevgiliniz var mi sorusuna fanlarimiz diye cevap verip oyle sevgilimiz boyle sevgilimiz fanlarimizla evlenecegiz vs dedikten sonra fanlar da kuduruyor tabii. oppalarinin yaninda disi sinek dahi gorseler akillarini kaybedip kadin idollere sl*tshaming yapiyorlar ama bu idollerin umrunda mi? he sonra sevgilileri ortaya ciktiginda neden bizi rahat birakmiyorlar, neden fanlar bana sirtlarini donuyorlar diye dert yaniyorlar bi de nxbznxnxnxn

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
ozellikle de korede kpop muzik sektorunden cok eglence sektorunun bi parcasi olarak lanse ediliyor. sirketler ozellikle de erkek idolleri fanlari icin birer ideal sevgili olarak gosteriyor. idoller de hic geri kalir mi? sevgiliniz var mi sorusuna fanlarimiz diye cevap verip oyle sevgilimiz boyle sevgilimiz fanlarimizla evlenecegiz vs dedikten sonra fanlar da kuduruyor tabii. oppalarinin yaninda disi sinek dahi gorseler akillarini kaybedip kadin idollere sl*tshaming yapiyorlar ama bu idollerin umrunda mi? he sonra sevgilileri ortaya ciktiginda neden bizi rahat birakmiyorlar, neden fanlar bana sirtlarini donuyorlar diye dert yaniyorlar bi de nxbznxnxnxn
Bts falan cok yapiyor bence bunu

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
ya bu kişiyle alakalı bence. mesela işte x gruptaki tüm üyeler yapıyorsa o takıntılı fan sadece a'ya ilgi duyuyor.
yada kız idollerin de yapan fanları var. sen ben etkilenmiyoruz ama başkası etkileniyorsa bu tamamen onun yapısında olan bir şey. kendilerini herkese göre ayarlayamazlar. ha dozunu kaçırmak tabi ki yanlış ama bütünden de sorumlu tutmazsın bence

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

bunlara inanan delulu fanlar en aptali
cevredinden hic sevgi gormeyince fanlarima asigim diyen idollerine tapmaya basliyorlar. bi de kendilerini wattpad de sanmalari yok mu? cidden oppalariyla bi sabslari olduklarini saniyorlar sonra da kadin idollere saldiriyorlar nxnznznxj bp twice en buyuk ornekler cidden 3. jen fanlarinda az cekmediler valla

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

İdoller de en sevmediğim şeydir bu evet hayranlara minnettar olman lazım yükselişin onlar ve yeteneğin sayesinde ama fanınlada arana mesafe koyman da lazım bir ya da onlarla arasına kırmızı çizgiyi çekmek çok önemli çoğu hayran idollerden yüz buluyor onlarla sevgiliymis gibi davranırsan hayranlarin böyle davranmasi normal hele ki takıntılı hayranlar ise yani bir bakıma ,hayranla -idol ilişkisinin üstüne geçmiceksin bu kadar basit
para, un icin kendilerini maymuna ceviriyorlar iste

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 160

japonya bunun daha bir ileri seviyesi bazen iyice şaşırıyorum görünce. el sıkışma günleri falan daha da bir garip. bunun dışında asya kültüründe idol erkek arkadaş imajı günden güne saçmalaşıyor. en basitinden enhypen bite me koreografisinden çıkan kamyon savaşlarında görüyoruz örneği.
Japonlar asosyal insanlar zaten evden hiç çıkmayanları var anime manga karakterlerine falan aşıklar idollere takıntılı olmaları şaşırtmıyor

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

ya bu kişiyle alakalı bence. mesela işte x gruptaki tüm üyeler yapıyorsa o takıntılı fan sadece a'ya ilgi duyuyor.
yada kız idollerin de yapan fanları var. sen ben etkilenmiyoruz ama başkası etkileniyorsa bu tamamen onun yapısında olan bir şey. kendilerini herkese göre ayarlayamazlar. ha dozunu kaçırmak tabi ki yanlış ama bütünden de sorumlu tutmazsın bence
ne yaptiklarinin farkindalar bence. arada dalga gecmek, sakalasmak guzeldir ama bunlar ciddi ciddi soyluyor bunlari. ee 13 yasindaki ergen fanlari da ciddiye alip diger kadinlari lincliyor. tabii kendilerini herkese gore ayarlayamazlarlar ama davranislarinin sonuclarini da gormeliler. bu idollerin sumuklu fanlati yuzunden kac kadin idolun basi yandi ohoooo

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

japonya bunun daha bir ileri seviyesi bazen iyice şaşırıyorum görünce. el sıkışma günleri falan daha da bir garip. bunun dışında asya kültüründe idol erkek arkadaş imajı günden güne saçmalaşıyor. en basitinden enhypen bite me koreografisinden çıkan kamyon savaşlarında görüyoruz örneği.
o gunden beri enhypen ovuyorum aferin kudurtun oplacilari

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
ne yaptiklarinin farkindalar bence. arada dalga gecmek, sakalasmak guzeldir ama bunlar ciddi ciddi soyluyor bunlari. ee 13 yasindaki ergen fanlari da ciddiye alip diger kadinlari lincliyor. tabii kendilerini herkese gore ayarlayamazlarlar ama davranislarinin sonuclarini da gormeliler. bu idollerin sumuklu fanlati yuzunden kac kadin idolun basi yandi ohoooo
iyi de onlara verilen imaj bu değil mi başlarda dibine kadar öyle davranıyorlar ama bir kaç yıl sonra bırakıyorlar(birçoğu) ilk başlarda bazılarına idollüğün verdiği hava güzel geliyor ama sonradan iş işten geçmiş oluyor

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

iyi de onlara verilen imaj bu değil mi başlarda dibine kadar öyle davranıyorlar ama bir kaç yıl sonra bırakıyorlar(birçoğu) ilk başlarda bazılarına idollüğün verdiği hava güzel geliyor ama sonradan iş işten geçmiş oluyor
abi yok neden kendilerini objelestiriyorlar salaklar mi? fanlar benim sevgilim hayatimin aski diye ortalikta mal mal gezmeyip de hayvan gibi unlu basarili olan birsuru idol var. bazilari da kendini maymuna cevirmeyi tercih ediyor

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
Şeyi hatırlıyorum Seventeen ilk çıkış yaptığında asla sevgili yapmayacağız demişti resmen ilk sevgili haberinde lince davetiye.

delidensizkız

Trainee
Tepki
6
zaten yurtdışı fanlarin (yurtici fanlar bir derece) şu idol benim kocam diye gezmeleri yok mu idollerde aliyorlar gazi gidiyorlar iste. Yaa bak şey gibi jimin benim kocam 😂😂